Ремонт кондиціонера ГАЗ

Наш автомобільний сервіс виконує ремонтні роботи багатьох ключових компонентів сучасних автомобілів. Якщо вам потрібен ефективний ремонт кондиціонера ГАЗ – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому варто вибрати нас?

Зараз число автомобільних сервісів доволі велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера ГАЗ треба робити у тих, хто гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив велику кількість добрих відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а окрім того має багатий досвід, намагається виконувати свою роботу ще краще.

До переконливих причин делегувати ремонт кондиціонера ГАЗ нашим майстрам відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструментарій для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі майстри з багатим досвідом ремонту ключових автомобільних вузлів, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці систематично відвідують профільне навчання, щоб покращувати наявні навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера ГАЗ, причому як на вузли, так і на роботу. Наша майстерня відповідає за передані нам автівки і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання тільки тих процесів, які потрібні та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера ГАЗ у нашій компанії?

Зазвичай поломки таких відповідальних вузлів автівки відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто мають місце різні відхилення, включаючи шуми та стуки при їзді, проблеми з пуском двигуна, виникає спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

В ідеалі потрібно уникати таких крайнощів, виконуючи своєчасні ТО. Такий підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність агрегатів автівки та подалі відстрочити ремонт кондиціонера ГАЗ.

Проведенню власне ремонтних процедур на нашій СТО обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан агрегату, виявити конкретні дефекти, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура проводиться компетентними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного вузла треба проводити ремонтні роботи. Насамперед компетентні фахівці нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, паралельно очищаючи їх від бруду та наявних абразивів. У процесі ремонту кондиціонера ГАЗ, всі компоненти знежирюються, аналізується їх загальний стан. Від уважності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить надійність вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, слід обробити мастилом. В результаті цього виключаються такі складнощі у експлуатації:

  • сильний нагрів деталей;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання пального або інших рідин;
  • сторонній шум в ході роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера ГАЗ – це група заходів, що спрямовані на забезпечення 100-процентної працездатності автомобіля. Несправний вузол ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна окремих деталей, що відпрацювали своє. А в самих серйозних випадках ремонт зводиться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні операції в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити деталь виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, припустимо, провести процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий вузол досить дорогі, то виконуються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш сервіс використовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту кондиціонера ГАЗ. Самі ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім відмінної якості окремих деталей та цілих агрегатів ми пропонуємо вигідні ціни на них, адже довго працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на сервіс, перевірку та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми в телефонному режимі або через форму на сайті. Співробітники проконсультують вас, як виконується ремонт кондиціонера ГАЗ та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення типових несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top