Ремонт стартера ГАЗ

Наша СТО робить ремонт багатьох важливих агрегатів сучасних транспортних засобів. Якщо вам потрібен якісний ремонт стартера ГАЗ – скористайтеся нашими послугами.

Чому краще вибрати нас?

Зараз кількість автомобільних сервісів доволі велике. Але ремонт стартера ГАЗ треба виконувати у тих, хто гарантує бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу добрих відгуків.

Наша СТО має усе це, а окрім того має чималий досвід, прагне не стояти на місці.

До основних причин довірити ремонт стартера ГАЗ нашим майстрам відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструмент для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані ремонтники з чималим досвідом ремонту важливих вузлів автомобіля, включаючи турбіни, стартери, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші співробітники періодично підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати наявні навички.
Особливий підхід до запитів клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера ГАЗ, причому як на вузли, так і на роботу. Наш сервіс несе відповідальність за надані в ремонт автівки і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення виключно тих ремонтних робіт, які потрібні та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт стартера ГАЗ у нашій автомайстерні?

Зазвичай несправності таких відповідальних компонентів транспортного засобу швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різноманітні відхилення, включаючи сторонні звуки при їзді, проблеми з пуском мотору, з’являється відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати подібного, виконуючи своєчасні ТО. Цей підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність агрегатів авто та подалі відстрочити ремонт стартера ГАЗ.

Реалізації самих ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан вузла, визначити конкретні дефекти, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка здійснюється компетентними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного вузла необхідно виконувати ремонт. Спершу досвідчені фахівці нашого автосервісу проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від пилу та наявних абразивних відкладень. У процесі ремонту стартера ГАЗ, всі складові знежирюються, оцінюється їх поточний технічний стан. Від точності виконання такої попередньої роботи прямо залежить надійність вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, слід обробити мастилом. В результаті цього усуваються наступні проблеми у експлуатації:

  • сильний нагрів компонентів;
  • небажані проміжки;
  • витік пального або інших технічних рідин;
  • сторонній шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт стартера ГАЗ – це комплекс операцій, які націлені на забезпечення повної працездатності авто. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна деяких елементів, що зносилися. А в самих складних випадках ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії під час ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо замінити елемент виходить доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, наприклад, провести процес дефектовки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий агрегат дуже дорогі, то проводяться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі висококласні запасні частини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту стартера ГАЗ. Найбільш затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім високої якості окремих деталей та цілих агрегатів ми гарантуємо привабливі ціни на них, бо довгий час співпрацюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на сервіс, перевірку та ремонт свого авто, зв’яжіться з представниками нашою фірми за телефонами або через сайт. Співробітники проведуть консультацію, як здійснюється ремонт стартера ГАЗ та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Перевірка стартера на стендіБезкоштовно **
Перевірка стартера легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка стартера вантажних автомобілів та спецтехніки70 грн.
Ремонт стартера легкового транспорту (до 2.9 kW)250* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту (от 2.9 kW до 4.0 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 4.0 kW до 6.5 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 6.5 kW)450* грн.
Заміна щіток (тільки ремонт щіткового вузла або статора)100* грн.
Заміна втягує реле стартераот 80 грн.
Ремонт втягує реле стартера (заміна контактів, без перемотування)/td>

200* грн.
Scroll to top