Ремонт кондиціонера Luxgen

Наша компанія проводить ремонтні роботи різних відповідальних вузлів сучасних автомобілів. Тому вам необхідно зробити якісний ремонт кондиціонера Luxgen – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Переваги нашого сервісу

Сьогодні кількість автомобільних сервісів дуже велике. Але ремонт кондиціонера Luxgen слід виконувати в тому сервісі, який забезпечить еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив багато добрих відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а крім того має багатий досвід, прагне удосконалюватися.

До ключових причин делегувати ремонт кондиціонера Luxgen нашій компанії відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструментарій для здійснення діагностики та ремонтних робіт.
Компетентні майстри з чималим досвідом ремонту відповідальних агрегатів автівок, включаючи турбіни, стартери, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно проходять додаткове навчання, щоб покращувати наявні навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Luxgen, причому як на запчастини, так і на виконані роботи. Наш автосервіс несе відповідальність за передані нам автівки і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення тільки тих процесів, які вимагаються та строго регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера Luxgen у нашій майстерні?

Зазвичай несправності таких важливих агрегатів автівки швидко даються взнаки. В експлуатації авто виникають різного роду відхилення, у тому числі сторонні звуки при русі, проблеми з пуском силового агрегату, з’являється спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Краще всього не допускати такого, проводячи регламентні процедури обслуговування. Цей підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність комплектуючих авто та подалі відстрочити ремонт кондиціонера Luxgen.

Реалізації безпосередньо ремонтних процедур в нашому автосервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан агрегату, знайти наявні відхилення, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка виконується професійними майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли виявлена поломка конкретного агрегату можна робити ремонтні роботи. Спочатку досвідчені фахівці нашого сервісу проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивних відкладень. На старті ремонту кондиціонера Luxgen, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх поточний технічний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить довговічність вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, варто обробити мастильними матеріалами. Завдяки цьому усуваються наступні складнощі у експлуатації:

  • сильний нагрів деталей;
  • непотрібні проміжки;
  • підтікання бензину або інших технічних рідин;
  • невластивий шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт кондиціонера Luxgen – це сукупність дій, які спрямовані на повернення повноцінної працездатності авто. Несправний вузол ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна конкретних комплектуючих, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити елемент виходить доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, приміром провести процес підгонки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий агрегат вельми дорогі, то здійснюються саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс застосовує в роботі висококласні деталі від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Luxgen. Найбільш ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми гарантуємо привабливі ціни на них, оскільки довго співпрацюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на обслуговування, перевірку та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з представниками нашою компанії за телефонами або онлайн на сайті. Співробітники проведуть консультацію, як виконується ремонт кондиціонера Luxgen та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top