Ремонт стартера Luxgen

Наша СТО виконує ремонтні роботи різних ключових вузлів сучасних авто. Тому вам треба зробити ефективний ремонт стартера Luxgen – ви звернулися за адресою.

Чому краще вибрати нас?

Сьогодні число СТО доволі велике. У будь-якому випадку ремонт стартера Luxgen необхідно виконувати в тому сервісі, який забезпечить еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а також має чималий досвід, намагається не стояти на місці.

До основних причин доручити ремонт стартера Luxgen нашим майстрам відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструментарій для здійснення діагностики та ремонтних робіт.
Тямущі ремонтники з великим досвідом ремонту ключових агрегатів автівок, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти періодично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Індивідуальний підхід до запитів клієнта і його авто. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Luxgen, причому як на вузли, так і на роботу. Наш сервіс несе відповідальність за передані нам авто і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання тільки тих робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як виконується ремонт стартера Luxgen у нашій автомайстерні?

Зазвичай збої в роботі таких важливих компонентів автомобіля швидко даються взнаки. В експлуатації авто мають місце різноманітні відхилення, у тому числі шуми та стуки при русі, складнощі з запуском силового агрегату, з’являється спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно уникати таких крайнощів, виконуючи своєчасні профілактичні роботи. Цей підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність механізмів авто та максимально відстрочити ремонт стартера Luxgen.

Реалізації безпосередньо ремонтних процедур в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан вузла, виявити наявні проблеми, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка здійснюється професійними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Коли виявлена поломка конкретного агрегату можна виконувати ремонтні роботи. Насамперед досвідчені фахівці нашого автосервісу проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та різних абразивних відкладень. На початку ремонту стартера Luxgen, всі деталі обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх поточний стан. Від точності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить термін служби вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, варто обробити мастилом. Завдяки цьому виключаються наступні проблеми у експлуатації:

  • підвищений нагрів компонентів;
  • небажані люфти;
  • протікання палива або інших технічних рідин;
  • невластивий шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт стартера Luxgen – це сукупність заходів, які націлені на відновлення 100-процентної працездатності автівки. Проблемний вузол ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна окремих деталей, що відпрацювали своє. А в найбільш складних випадках ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити деталь виходить доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, наприклад, здійснити процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий вузол вельми дорогі, то проводяться саме відновні процедури, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі висококласні деталі від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту стартера Luxgen. Найбільш затребувані автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих деталей та цілих вузлів ми гарантуємо демократичні ціни на них, бо довго працюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на сервіс, перевірку та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою компанії в телефонному режимі або через форму на сайті. Співробітники проконсультують вас, як виконується ремонт стартера Luxgen та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення популярних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Перевірка стартера на стендіБезкоштовно **
Перевірка стартера легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка стартера вантажних автомобілів та спецтехніки70 грн.
Ремонт стартера легкового транспорту (до 2.9 kW)250* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту (от 2.9 kW до 4.0 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 4.0 kW до 6.5 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 6.5 kW)450* грн.
Заміна щіток (тільки ремонт щіткового вузла або статора)100* грн.
Заміна втягує реле стартераот 80 грн.
Ремонт втягує реле стартера (заміна контактів, без перемотування)/td>

200* грн.
Scroll to top