Ремонт кондиціонера Mazda

Наш сервіс робить ремонт різних важливих агрегатів сучасних авто. Якщо вам треба зробити ефективний ремонт кондиціонера Mazda – ви звернулися за адресою.

Чому ми?

Нині число автомайстерень досить велике. Але ремонт кондиціонера Mazda треба робити у тих, хто забезпечить відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив багато хороших відгуків.

Наша компанія має усе це, а крім того має багатий досвід, намагається не стояти на місці.

До переконливих причин делегувати ремонт кондиціонера Mazda нам відноситься наступне:

Професійне устаткування та прилади для виконання діагностики та ремонтних робіт.
Компетентні майстри з великим досвідом ремонту важливих вузлів автомобіля, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно відвідують профільне навчання, щоб покращувати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його авто. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Mazda, причому як на запчастини, так і на надані послуги. Наша майстерня несе відповідальність за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання тільки тих процесів, які потрібні та строго регламентовані.

Як здійснюється ремонт кондиціонера Mazda у нашій автомайстерні?

Як правило, збої в роботі таких важливих вузлів автівки швидко даються взнаки. В експлуатації авто виникають різного роду відхилення, у тому числі шуми та стуки при їзді, труднощі з пуском двигуна, виникає відповідна індикація на приладовій панелі, тощо.

Доцільно не допускати подібного, проводячи рекомендовані профілактичні роботи. Цей підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність агрегатів автомобіля та максимально відстрочити ремонт кондиціонера Mazda.

Здійсненню безпосередньо ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан вузла, виявити наявні відхилення, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика здійснюється досвідченими майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного агрегату необхідно робити ремонт. Насамперед кваліфіковані фахівці нашої СТО проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від пилу та будь-яких абразивних речовин. На початку ремонту кондиціонера Mazda, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх загальний стан. Від ретельності виконання такої попередньої роботи прямо залежить термін служби агрегату після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, варто обробити мастильними речовинами. За рахунок цього виключаються такі дефекти у експлуатації:

  • сильний нагрів компонентів;
  • непотрібні проміжки;
  • витік палива або інших технічних рідин;
  • сторонній шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Mazda – це сукупність операцій, що спрямовані на забезпечення повноцінної працездатності авто. Несправний агрегат ремонтується, якщо таке можливо: здійснюється заміна деяких деталей, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонт зводиться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії під час ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити елемент виходить доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, наприклад, здійснити процес дефектовки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий механізм дуже дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автосервіс використовує в роботі висококласні запчастини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Mazda. Самі затребувані автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім відмінної якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми гарантуємо демократичні ціни на них, бо довгий час співпрацюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них оптом.

Для запису на обслуговування, діагностику та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою СТО за телефонами або через форму на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як здійснюється ремонт кондиціонера Mazda та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top