Ремонт кондиціонера MG

Наша компанія здійснює ремонт різних важливих компонентів сучасних автівок. Тому вам треба зробити ефективний ремонт кондиціонера MG – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому краще вибрати нас?

Зараз число автомайстерень доволі велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера MG слід виконувати в тому сервісі, який забезпечить відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив багато хороших відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а крім того має багатий досвід, намагається не стояти на місці.

До основних причин делегувати ремонт кондиціонера MG нашій фірмі відноситься наступне:

Висококласне устаткування та прилади для здійснення ремонту та діагностичних робіт.
Тямущі ремонтники з багатим досвідом ремонту важливих автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці періодично відвідують профільне навчання, щоб покращувати свої навички.
Гнучкий підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера MG, причому як на запчастини, так і на роботу. Наша майстерня несе відповідальність за передані нам транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання виключно тих робіт, які вимагаються та строго регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера MG у нашій майстерні?

Зазвичай несправності таких відповідальних компонентів автівки швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різного роду відхилення, включаючи сторонні стуки при русі, труднощі з пуском мотору, з’являється відповідна індикація на приладовій панелі, тощо.

В ідеалі варто уникати подібних крайнощів, виконуючи регламентні перевірки. Такий підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність комплектуючих автівки та подалі відстрочити ремонт кондиціонера MG.

Здійсненню самих ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан агрегату, виявити наявні відхилення, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика проводиться професійними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного агрегату можна виконувати ремонт. Спершу кваліфіковані фахівці нашого автосервісу проведуть розбирання вузлів, паралельно очищаючи їх від пилу та будь-яких абразивних речовин. На початку ремонту кондиціонера MG, всі компоненти обробляються речовинами проти жиру, перевіряється їх поточний технічний стан. Від точності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить робочий ресурс вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, треба обробити мастилом. За рахунок цього усуваються такі складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів деталей;
  • непотрібні проміжки;
  • підтікання пального або інших технічних рідин;
  • сторонній шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера MG – це сукупність дій, які націлені на забезпечення повноцінної працездатності авто. Проблемний вузол ремонтується, якщо таке можливо: здійснюється заміна конкретних комплектуючих, що зносилися. А в найбільш серйозних випадках ремонтні процедури зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна деталі виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, припустимо, здійснити процес очищення та промивання, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий агрегат вельми дорогі, то виконуються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш сервіс використовує в роботі висококласні деталі від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера MG. Найбільш ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Окрім відмінної якості окремих деталей та цілих агрегатів ми пропонуємо привабливі ціни на них, оскільки довго співпрацюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на сервіс, діагностику та ремонт свого авто, зв’яжіться з представниками нашою СТО в телефонному режимі або через сайт. Фахівці проконсультують вас, як здійснюється ремонт кондиціонера MG та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top