Ремонт стартера MG

Наш сервіс виконує ремонт різних ключових агрегатів сучасних авто. Якщо вам необхідно зробити якісний ремонт стартера MG – ви звернулися за адресою.

Переваги нашого сервісу

Нині чисельність автосервісів досить велике. У будь-якому випадку ремонт стартера MG варто виконувати в тому сервісі, який забезпечить відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив велику кількість хороших відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а крім того має солідний досвід, прагне виконувати свою роботу краще.

До переконливих причин делегувати ремонт стартера MG нашій фірмі відноситься наступне:

Професійне устаткування та прилади для здійснення діагностики та ремонту.
Компетентні ремонтники з солідним досвідом ремонту ключових автомобільних агрегатів, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно підвищують кваліфікацію, щоб покращувати свої навички.
Гнучкий підхід до кожного клієнта і його автомобілю. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера MG, причому як на деталі, так і на роботу. Наш автосервіс відповідає за надані в ремонт автівки і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та проведення виключно тих процесів, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт стартера MG у нашій автомайстерні?

У більшості випадків збої в роботі таких важливих вузлів транспортного засобу відразу даються взнаки. При використанні авто виникають різноманітні відхилення, у тому числі сторонні звуки при їзді, труднощі з пуском силового агрегату, з’являється спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Краще всього не допускати подібного, виконуючи рекомендовані перевірки. Такий підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність механізмів автівки та максимально відстрочити ремонт стартера MG.

Здійсненню безпосередньо ремонтних процедур на нашій СТО обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно проаналізувати стан компонента, визначити конкретні відхилення, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностика здійснюється компетентними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного вузла необхідно здійснювати ремонт. Спочатку досвідчені працівники нашої СТО проведуть розбирання агрегатів, паралельно очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивних речовин. На старті ремонту стартера MG, всі деталі обробляються речовинами проти жиру, аналізується їх загальний технічний стан. Від точності виконання такої підготовчої роботи прямо залежить надійність вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, слід обробити мастилом. Завдяки цьому усуваються наступні дефекти у експлуатації:

  • сильний нагрів елементів;
  • непотрібні люфти;
  • витік палива або інших технічних рідин;
  • надмірний шум при роботі, тощо.

Безпосередньо ремонт стартера MG – це комплекс операцій, які націлені на повернення повноцінної працездатності автівки. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна деяких комплектуючих, що зносилися. А в самих серйозних випадках ремонт зводиться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити деталь виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, наприклад, провести процес очищення та промивання, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий вузол дуже дорогі, то виконуються саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автосервіс використовує в роботі висококласні запчастини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту стартера MG. Самі затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Крім відмінної якості окремих запчастин та цілих вузлів ми пропонуємо вигідні ціни на них, адже довгий час співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Для запису на сервіс, перевірку та ремонт свого авто, зв’яжіться з представниками нашою компанії в телефонному режимі або через сайт. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт стартера MG та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top