Ремонт кондиціонера Pontiac

Наш сервіс здійснює ремонтні роботи різних відповідальних механізмів сучасних авто. Тому вам потрібен якісний ремонт кондиціонера Pontiac – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому краще вибрати нас?

Нині число автосервісів дуже велике. Але ремонт кондиціонера Pontiac варто робити у тих, хто забезпечить відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив масу хороших відгуків.

Наша компанія має усе це, а крім того має солідний досвід, прагне виконувати свою роботу краще.

До ключових причин доручити ремонт кондиціонера Pontiac нашій фірмі відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструментарій для виконання ремонту та діагностичних робіт.
Тямущі ремонтники з чималим досвідом ремонту відповідальних вузлів автомобіля, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші фахівці періодично підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати наявні навички.
Особливий підхід до запитів клієнта і його авто. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Pontiac, причому як на вузли, так і на виконані роботи. Наш сервіс відповідає за передані нам авто і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та проведення виключно тих ремонтних робіт, які необхідні та строго регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера Pontiac у нашій автомайстерні?

Як правило, поломки таких важливих агрегатів автомобіля відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різного роду відхилення, у тому числі шуми при їзді, складнощі з запуском двигуна, виникає спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Краще всього уникати подібних крайнощів, проводячи рекомендовані профілактичні роботи. Цей підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність агрегатів автомобіля та максимально відстрочити ремонт кондиціонера Pontiac.

Реалізації безпосередньо ремонтних робіт в нашому автосервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан вузла, виявити наявні відхилення, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка здійснюється компетентними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного агрегату треба виконувати ремонтні роботи. Спочатку кваліфіковані фахівці нашої СТО проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивних відкладень. У процесі ремонту кондиціонера Pontiac, всі компоненти знежирюються, аналізується їх поточний стан. Від уважності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить робочий ресурс вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, потрібно обробити мастилом. Завдяки цьому виключаються такі складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів деталей;
  • небажані люфти;
  • витік пального або інших автомобільних рідин;
  • сторонній шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт кондиціонера Pontiac – це набір операцій, що націлені на повернення повноцінної працездатності автомобіля. Проблемний вузол ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна окремих елементів, що відпрацювали своє. А в самих серйозних ситуаціях ремонт зводиться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні операції під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі буде дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, приміром здійснити процес дефектовки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий вузол дуже дорогі, то виконуються саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автосервіс використовує в роботі якісні запасні частини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Pontiac. Найбільш затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім відмінної якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми гарантуємо привабливі ціни на них, оскільки довго працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на сервіс, перевірку та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою компанії за телефонами або онлайн на сайті. Співробітники проведуть консультацію, як відбувається ремонт кондиціонера Pontiac та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top