Ремонт стартера Pontiac

Наша компанія здійснює ремонт різних важливих вузлів сучасних транспортних засобів. Тому вам треба зробити якісний ремонт стартера Pontiac – обирайте наші послуги.

Чому ми?

Зараз кількість автомобільних сервісів дуже велике. У будь-якому випадку ремонт стартера Pontiac слід робити у тих майстрів, хто гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наша СТО має усе це, а також має солідний досвід, намагається удосконалюватися.

До основних причин делегувати ремонт стартера Pontiac нашим фахівцям відноситься наступне:

Професійне устаткування та інструментарій для проведення ремонту та діагностичних робіт.
Кваліфіковані ремонтники з великим досвідом ремонту важливих автомобільних вузлів, включаючи турбіни, стартери, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці систематично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати раніше придбані навички.
Особливий підхід до запитів клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Pontiac, причому як на вузли, так і на роботу. Наш автосервіс несе відповідальність за передані нам автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих ремонтних робіт, які вимагаються та строго регламентовані.

Як проводиться ремонт стартера Pontiac у нашій майстерні?

У більшості випадків збої в роботі таких важливих компонентів автівки відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різні відхилення, включаючи сторонні стуки при їзді, складнощі з запуском силового агрегату, виникає відповідна індикація на приладовій панелі, тощо.

В ідеалі варто не допускати подібного, виконуючи рекомендовані перевірки. Такий підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність агрегатів авто та максимально відстрочити ремонт стартера Pontiac.

Здійсненню власне ремонтних процедур на нашій СТО обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан компонента, знайти конкретні дефекти, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка здійснюється досвідченими майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного вузла треба виконувати ремонт. Спочатку кваліфіковані фахівці нашої СТО проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від бруду та різних абразивних речовин. У ході ремонту стартера Pontiac, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх загальний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить довговічність агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, слід обробити мастилом. За рахунок цього усуваються наступні дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • непотрібні люфти;
  • протікання пального або інших технічних рідин;
  • надмірний шум в процесі роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт стартера Pontiac – це набір дій, які націлені на забезпечення 100-процентної працездатності авто. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо таке можливо: проводиться заміна деяких комплектуючих, що відпрацювали своє. А в самих складних випадках ремонтні процедури зводяться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються логікою. Так, якщо заміна деталі виходить дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, наприклад, провести процес підгонки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм дуже дорогі, то здійснюються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш автосервіс використовує в роботі висококласні запасні частини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту стартера Pontiac. Найбільш затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім бездоганної якості окремих деталей та цілих вузлів ми гарантуємо вигідні ціни на них, оскільки довгий час взаємодіємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на сервіс, діагностику та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми за телефонами або онлайн на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт стартера Pontiac та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top