Ремонт кондиціонера Porsche

Наша компанія виконує ремонт різних важливих агрегатів сучасних транспортних засобів. Якщо вам необхідно зробити якісний ремонт кондиціонера Porsche – обирайте наші послуги.

Переваги нашої компанії

Сьогодні кількість автомайстерень дуже велике. Проте, ремонт кондиціонера Porsche слід робити в тому сервісі, який забезпечить бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато хороших відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а крім того має чималий досвід, намагається виконувати свої обов’язки краще.

До основних причин доручити ремонт кондиціонера Porsche нашим фахівцям відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструментарій для здійснення діагностики та ремонту.
Кваліфіковані майстри з чималим досвідом ремонту важливих агрегатів авто, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти систематично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати наявні навички.
Гнучкий підхід до потреб клієнта і його транспортного засобу. Ми чітко витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Porsche, причому як на деталі, так і на роботу. Наш сервіс несе відповідальність за передані нам транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання тільки тих ремонтних робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як здійснюється ремонт кондиціонера Porsche у нашій автомайстерні?

Найчастіше несправності таких відповідальних вузлів транспортного засобу швидко даються взнаки. В експлуатації авто виникають різноманітні відхилення, включаючи сторонні звуки при їзді, складнощі з запуском мотору, виникає відповідна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно уникати подібних крайнощів, проводячи своєчасні процедури обслуговування. Такий підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність комплектуючих автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Porsche.

Реалізації власне ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан агрегату, виявити конкретні проблеми, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка здійснюється професійними майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного вузла необхідно робити ремонт. Насамперед досвідчені працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від пилу та наявних абразивних відкладень. На початку ремонту кондиціонера Porsche, всі складові обробляються речовинами проти жиру, оцінюється їх загальний технічний стан. Від ретельності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить довговічність вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, варто обробити мастильними речовинами. Завдяки цьому виключаються наступні дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • небажані люфти;
  • протікання палива або інших технічних рідин;
  • надмірний шум при роботі, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Porsche – це набір дій, які спрямовані на повернення повної працездатності автівки. Несправний вузол ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна деяких елементів, що зносилися. А в самих складних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні операції під час ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо замінити елемент буде доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, приміром здійснити процес підгонки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий механізм вельми дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі висококласні запчастини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Porsche. Самі затребувані автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Крім високої якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми гарантуємо демократичні ціни на них, адже тривалий період працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на обслуговування, діагностику та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою компанії за телефонами або через сайт. Фахівці проконсультують вас, як відбувається ремонт кондиціонера Porsche та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top