Ремонт стартера Porsche

Наша автомайстерня здійснює ремонт багатьох ключових компонентів сучасних транспортних засобів. Якщо вам потрібен якісний ремонт стартера Porsche – скористайтеся нашими послугами.

Чому потрібно вибрати нас?

Зараз чисельність автомайстерень досить велике. Проте, ремонт стартера Porsche варто робити в тому сервісі, який забезпечить еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив багато хороших відгуків.

Наша СТО має усе це, а також має багатий досвід, намагається удосконалюватися.

До основних причин довірити ремонт стартера Porsche нашим фахівцям відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструментарій для здійснення діагностики та ремонту.
Тямущі інженери з солідним досвідом ремонту ключових автомобільних агрегатів, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці періодично відвідують профільне навчання, щоб покращувати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його транспортного засобу. Ми чітко витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Porsche, причому як на деталі, так і на роботу. Наш автосервіс відповідає за передані нам автомобілі і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення виключно тих ремонтних робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт стартера Porsche у нашій компанії?

Як правило, збої в роботі таких відповідальних агрегатів автомобіля швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різного роду відхилення, у тому числі шуми та стуки при русі, складнощі з запуском силового агрегату, з’являється відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно не допускати подібного, проводячи рекомендовані ТО. Цей підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність вузлів автівки та подалі відстрочити ремонт стартера Porsche.

Реалізації самих ремонтних робіт в нашій автомайстерні обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан компонента, знайти конкретні відхилення, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностика виконується професійними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного агрегату треба виконувати ремонт. Спочатку досвідчені майстри нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивних відкладень. У ході ремонту стартера Porsche, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх загальний технічний стан. Від ретельності виконання такої підготовчої роботи безпосередньо залежить робочий ресурс вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, варто обробити мастильними речовинами. За рахунок цього виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • непотрібні проміжки;
  • підтікання палива або інших автомобільних рідин;
  • сторонній шум при роботі, тощо.

Безпосередньо ремонт стартера Porsche – це група дій, що націлені на повернення повної працездатності авто. Проблемний вузол ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна деяких елементів, що зносилися. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонт зводиться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна елементу виходить доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, приміром провести процес дефектовки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий вузол дуже дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня використовує в роботі висококласні запчастини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту стартера Porsche. Самі ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім бездоганної якості окремих деталей та цілих вузлів ми гарантуємо привабливі ціни на них, бо довго працюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на обслуговування, огляд та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою СТО в телефонному режимі або онлайн на сайті. Фахівці проконсультують вас, як відбувається ремонт стартера Porsche та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення популярних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Перевірка стартера на стендіБезкоштовно **
Перевірка стартера легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка стартера вантажних автомобілів та спецтехніки70 грн.
Ремонт стартера легкового транспорту (до 2.9 kW)250* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту (от 2.9 kW до 4.0 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 4.0 kW до 6.5 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 6.5 kW)450* грн.
Заміна щіток (тільки ремонт щіткового вузла або статора)100* грн.
Заміна втягує реле стартераот 80 грн.
Ремонт втягує реле стартера (заміна контактів, без перемотування)/td>

200* грн.
Scroll to top