Ремонт кондиціонера Scania trucks

Наша СТО проводить ремонт різних ключових агрегатів сучасних авто. Тому вам необхідно зробити ефективний ремонт кондиціонера Scania trucks – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Переваги нашої компанії

Нині чисельність СТО досить велике. Проте, ремонт кондиціонера Scania trucks необхідно виконувати у тих майстрів, хто забезпечить відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив велику кількість хороших відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а також має солідний досвід, намагається виконувати свої функції краще.

До головних причин делегувати ремонт кондиціонера Scania trucks нашим фахівцям відноситься наступне:

Професійне устаткування та прилади для проведення діагностики та ремонтних робіт.
Кваліфіковані майстри з чималим досвідом ремонту ключових агрегатів автівок, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти регулярно відвідують профільне навчання, щоб покращувати свої навички.
Гнучкий підхід до запитів клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Scania trucks, причому як на вузли, так і на роботу. Наш автосервіс відповідає за надані в ремонт автівки і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих процесів, які вимагаються та строго регламентовані.

Як виконується ремонт кондиціонера Scania trucks у нашій фірмі?

Найчастіше збої в роботі таких важливих компонентів автівки швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто мають місце різні відхилення, включаючи шуми та стуки при їзді, труднощі з запуском двигуна, виникає спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

В ідеалі варто уникати подібних крайнощів, проводячи своєчасні ТО. Такий підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність агрегатів автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Scania trucks.

Здійсненню безпосередньо ремонтних робіт в нашій автомайстерні обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан компонента, виявити наявні відхилення, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка проводиться професійними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного агрегату треба робити ремонт. Спершу досвідчені майстри нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, відразу ж очищаючи їх від бруду та різних абразивів. У процесі ремонту кондиціонера Scania trucks, всі компоненти знежирюються, перевіряється їх поточний технічний стан. Від точності виконання такої підготовчої роботи прямо залежить довговічність агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, варто обробити мастильними речовинами. В результаті цього усуваються наступні складнощі у експлуатації:

  • сильний нагрів елементів;
  • небажані люфти;
  • протікання бензину або інших рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт кондиціонера Scania trucks – це група дій, які спрямовані на відновлення повноцінної працездатності авто. Проблемний вузол ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна конкретних елементів, що відпрацювали своє. А в самих серйозних випадках ремонтні процедури зводяться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити елемент виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, наприклад, провести процес підгонки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий агрегат дуже дорогі, то проводяться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі висококласні запасні частини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту кондиціонера Scania trucks. Самі ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім відмінної якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми пропонуємо доступні ціни на них, оскільки довгий час взаємодіємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на сервіс, огляд та ремонт свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні за телефонами або через сайт. Співробітники проконсультують вас, як відбувається ремонт кондиціонера Scania trucks та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top