Ремонт стартера Scania trucks

Наш автомобільний сервіс здійснює ремонтні роботи різних ключових агрегатів сучасних транспортних засобів. Тому вам необхідно зробити якісний ремонт стартера Scania trucks – зв’яжіться з нашими представниками.

Переваги нашого сервісу

Нині кількість автосервісів досить велике. Але ремонт стартера Scania trucks необхідно робити в тому сервісі, який гарантує бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а окрім того має солідний досвід, прагне виконувати свою роботу краще.

До головних причин доручити ремонт стартера Scania trucks нашим фахівцям відноситься наступне:

Висококласне устаткування та прилади для здійснення діагностики та ремонту.
Кваліфіковані ремонтники з багатим досвідом ремонту ключових автомобільних агрегатів, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці систематично відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Scania trucks, причому як на запчастини, так і на виконані роботи. Наша майстерня відповідає за надані в ремонт авто і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення виключно тих робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як здійснюється ремонт стартера Scania trucks у нашій автомайстерні?

Зазвичай збої в роботі таких важливих вузлів автомобіля швидко даються взнаки. При використанні авто виникають різноманітні відхилення, включаючи сторонні стуки при їзді, складнощі з пуском двигуна, виникає відповідна індикація на торпеді, тощо.

Краще всього уникати таких крайнощів, проводячи регламентні перевірки. Цей підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність агрегатів автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт стартера Scania trucks.

Виконанню власне ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан компонента, виявити наявні відхилення, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка здійснюється професійними майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного вузла необхідно робити ремонтні роботи. Насамперед компетентні фахівці нашого сервісу проведуть розбирання вузлів, паралельно очищаючи їх від забруднень та різних абразивних речовин. На початку ремонту стартера Scania trucks, всі компоненти обробляються речовинами проти жиру, оцінюється їх поточний стан. Від уважності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить довговічність вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, потрібно обробити мастильними речовинами. За рахунок цього виключаються такі проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів деталей;
  • непотрібні проміжки;
  • підтікання бензину або інших автомобільних рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт стартера Scania trucks – це група дій, що спрямовані на забезпечення повноцінної працездатності авто. Проблемний вузол ремонтується, якщо таке можливо: здійснюється заміна окремих деталей, що зносилися. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити деталь виходить доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, наприклад, здійснити процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм дуже дорогі, то виконуються саме відновні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня застосовує в роботі висококласні деталі від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту стартера Scania trucks. Найбільш затребувані комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Крім високої якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми пропонуємо вигідні ціни на них, адже довгий час взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на сервіс, огляд та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми за телефонами або через сайт. Фахівці проведуть консультацію, як здійснюється ремонт стартера Scania trucks та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення типових несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top