Ремонт кондиціонера Suzuki

Наш автомобільний сервіс робить ремонтні роботи різних важливих механізмів сучасних авто. Тому вам необхідно зробити якісний ремонт кондиціонера Suzuki – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому ми?

Нині число автомайстерень доволі велике. Але ремонт кондиціонера Suzuki слід виконувати в тому сервісі, який забезпечить еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив масу хороших відгуків.

Наш автосервіс має усе це, а крім того має солідний досвід, прагне виконувати свою роботу краще.

До переконливих причин доручити ремонт кондиціонера Suzuki нашій компанії відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструмент для проведення ремонту та діагностичних робіт.
Кваліфіковані інженери з багатим досвідом ремонту важливих агрегатів автівок, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші фахівці систематично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати наявні навички.
Гнучкий підхід до потреб клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Suzuki, причому як на запчастини, так і на надані послуги. Наш автосервіс відповідає за надані в ремонт авто і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання тільки тих процесів, які вимагаються та строго регламентовані.

Як виконується ремонт кондиціонера Suzuki у нашій автомайстерні?

У більшості випадків несправності таких важливих компонентів транспортного засобу швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різні відхилення, у тому числі шуми при їзді, проблеми з пуском мотору, з’являється спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі потрібно уникати таких крайнощів, проводячи своєчасні ТО. Цей підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність вузлів транспортного засобу та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Suzuki.

Здійсненню самих ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан агрегату, визначити наявні проблеми, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється компетентними майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного вузла можна виконувати ремонтні роботи. Спочатку досвідчені працівники нашого сервісу проведуть розбирання агрегатів, відразу ж очищаючи їх від бруду та будь-яких абразивів. У ході ремонту кондиціонера Suzuki, всі деталі обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх загальний технічний стан. Від уважності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить надійність вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, треба обробити мастилом. В результаті цього виключаються такі проблеми у експлуатації:

  • підвищений нагрів елементів;
  • непотрібні люфти;
  • протікання пального або інших автомобільних рідин;
  • надмірний шум в ході роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Suzuki – це комплекс операцій, які націлені на забезпечення 100-процентної працездатності автівки. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна конкретних комплектуючих, що зносилися. А в найбільш серйозних випадках ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні операції в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити елемент буде дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, приміром здійснити процес дефектовки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий агрегат досить дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня використовує в роботі якісні запасні частини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Suzuki. Самі ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім відмінної якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми гарантуємо привабливі ціни на них, оскільки тривалий період співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Для запису на сервіс, перевірку та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою компанії в телефонному режимі або через форму на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт кондиціонера Suzuki та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top