Ремонт стартера Suzuki

Наша автомайстерня виконує ремонтні роботи багатьох важливих агрегатів сучасних автомобілів. Якщо вам треба зробити професійний ремонт стартера Suzuki – скористайтеся нашими послугами.

Чому варто вибрати нас?

Сьогодні число СТО досить велике. У будь-якому випадку ремонт стартера Suzuki необхідно виконувати у тих майстрів, хто гарантує еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу позитивних відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а також має багатий досвід, намагається виконувати свою роботу краще.

До основних причин довірити ремонт стартера Suzuki нашим майстрам відноситься наступне:

Висококласне устаткування та прилади для здійснення діагностики та ремонту.
Компетентні ремонтники з багатим досвідом ремонту важливих вузлів автомобіля, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати наявні навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Suzuki, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш автосервіс несе відповідальність за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення виключно тих ремонтних робіт, які необхідні та строго регламентовані.

Як робиться ремонт стартера Suzuki у нашій фірмі?

У більшості випадків збої в роботі таких відповідальних вузлів автомобіля швидко даються взнаки. При використанні авто мають місце різні відхилення, включаючи сторонні звуки при русі, складнощі з запуском двигуна, виникає спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно уникати таких крайнощів, виконуючи рекомендовані перевірки. Цей підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність агрегатів транспортного засобу та по максимуму відстрочити ремонт стартера Suzuki.

Здійсненню самих ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан компонента, знайти конкретні відхилення, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка виконується досвідченими майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного вузла можна проводити ремонтні роботи. Спершу компетентні майстри нашого сервісу проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та наявних абразивних відкладень. У процесі ремонту стартера Suzuki, всі деталі знежирюються, аналізується їх поточний технічний стан. Від точності виконання такої попередньої роботи прямо залежить термін служби агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, потрібно обробити мастильними речовинами. За рахунок цього усуваються наступні дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • непотрібні проміжки;
  • витік палива або інших автомобільних рідин;
  • сторонній шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт стартера Suzuki – це сукупність операцій, які спрямовані на повернення 100-процентної працездатності автомобіля. Проблемний агрегат ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна деяких деталей, що зносилися. А в найбільш складних випадках ремонтні процедури зводяться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні операції під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити деталь виходить дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, наприклад, здійснити процес очищення та промивання, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий механізм вельми дорогі, то виконуються саме відновні процедури, а не заміна.

Наша автомайстерня застосовує в роботі якісні запчастини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту стартера Suzuki. Самі затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім відмінної якості окремих деталей та цілих агрегатів ми пропонуємо демократичні ціни на них, бо тривалий період працюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на сервіс, перевірку та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні за телефонами або онлайн на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт стартера Suzuki та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top