Ремонт кондиціонера Volvo Trucks

Наша СТО робить ремонт багатьох відповідальних механізмів сучасних авто. Якщо вам необхідно зробити професійний ремонт кондиціонера Volvo Trucks – зв’яжіться з нашими представниками.

Переваги нашої компанії

Зараз число СТО дуже велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Volvo Trucks варто робити у тих, хто гарантує бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив багато позитивних відгуків.

Наш автосервіс має усе це, а також має солідний досвід, прагне не стояти на місці.

До головних причин довірити ремонт кондиціонера Volvo Trucks нашій компанії відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструмент для виконання діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі майстри з чималим досвідом ремонту відповідальних агрегатів авто, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші співробітники періодично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати наявні навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Volvo Trucks, причому як на запчастини, так і на роботу. Наш сервіс несе відповідальність за надані в ремонт авто і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання тільки тих ремонтних робіт, які вимагаються та строго регламентовані.

Як виконується ремонт кондиціонера Volvo Trucks у нашій автомайстерні?

Найчастіше несправності таких відповідальних агрегатів транспортного засобу швидко даються взнаки. В експлуатації авто мають місце різного роду відхилення, у тому числі сторонні стуки при русі, труднощі з пуском силового агрегату, виникає спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Доцільно не допускати подібного, виконуючи своєчасні профілактичні роботи. Такий підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність комплектуючих автівки та подалі відстрочити ремонт кондиціонера Volvo Trucks.

Реалізації власне ремонтних робіт в нашій автомайстерні обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан вузла, визначити наявні проблеми, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка проводиться професійними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного вузла можна робити ремонт. Спочатку досвідчені фахівці нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, відразу ж очищаючи їх від пилу та наявних абразивів. На старті ремонту кондиціонера Volvo Trucks, всі складові знежирюються, аналізується їх загальний стан. Від уважності виконання такої підготовчої роботи безпосередньо залежить надійність вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, слід обробити мастильними речовинами. В результаті цього виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • сильний нагрів компонентів;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання палива або інших технічних рідин;
  • надмірний шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Volvo Trucks – це сукупність дій, які спрямовані на відновлення повноцінної працездатності автівки. Проблемний вузол ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна конкретних деталей, що відпрацювали своє. А в найбільш складних випадках ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити елемент буде доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, приміром здійснити процес дефектовки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий вузол вельми дорогі, то робляться саме відновні процедури, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі висококласні запасні частини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Volvo Trucks. Самі ходові комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Крім відмінної якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми пропонуємо привабливі ціни на них, адже тривалий період співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, діагностику та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою компанії за телефонами або онлайн на сайті. Фахівці проконсультують вас, як відбувається ремонт кондиціонера Volvo Trucks та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top