Ремонт стартера Volvo Trucks

Наша СТО проводить ремонтні роботи багатьох відповідальних вузлів сучасних транспортних засобів. Якщо вам необхідно зробити професійний ремонт стартера Volvo Trucks – скористайтеся нашими послугами.

Чому краще вибрати нас?

Нині чисельність автомайстерень досить велике. Але ремонт стартера Volvo Trucks слід робити у тих, хто гарантує еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наш автосервіс має усе це, а крім того має солідний досвід, прагне виконувати свої обов’язки краще.

До переконливих причин довірити ремонт стартера Volvo Trucks нашим фахівцям відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та прилади для виконання діагностичних та ремонтних робіт.
Компетентні інженери з чималим досвідом ремонту відповідальних автомобільних агрегатів, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші фахівці систематично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати свої навички.
Гнучкий підхід до кожного клієнта і його автомобілю. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Volvo Trucks, причому як на вузли, так і на надані послуги. Наш автосервіс несе відповідальність за передані нам транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та виконання тільки тих ремонтних робіт, які потрібні та чітко регламентовані.

Як здійснюється ремонт стартера Volvo Trucks у нашій компанії?

Як правило, збої в роботі таких важливих компонентів автомобіля швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різноманітні відхилення, включаючи сторонні звуки при русі, складнощі з пуском силового агрегату, виникає спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Краще всього не допускати подібного, проводячи регламентні процедури обслуговування. Такий підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність механізмів авто та подалі відстрочити ремонт стартера Volvo Trucks.

Здійсненню безпосередньо ремонтних процедур в нашому автосервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан вузла, знайти конкретні проблеми, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика проводиться професійними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного агрегату необхідно здійснювати ремонтні роботи. Насамперед компетентні майстри нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, відразу ж очищаючи їх від бруду та будь-яких абразивних речовин. У процесі ремонту стартера Volvo Trucks, всі складові знежирюються, аналізується їх поточний технічний стан. Від точності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить довговічність агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, слід обробити мастильними речовинами. В результаті цього виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • сильний нагрів елементів;
  • небажані люфти;
  • витік пального або інших технічних рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт стартера Volvo Trucks – це група заходів, що націлені на відновлення 100-процентної працездатності автівки. Несправний агрегат ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна деяких комплектуючих, що зносилися. А в самих складних випадках ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити елемент буде доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, наприклад, здійснити процес підгонки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм вельми дорогі, то виконуються саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту стартера Volvo Trucks. Самі ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім високої якості окремих деталей та цілих вузлів ми пропонуємо привабливі ціни на них, оскільки довгий час взаємодіємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, огляд та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми за телефонами або через сайт. Фахівці проведуть консультацію, як здійснюється ремонт стартера Volvo Trucks та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top