Ремонт кондиціонера Volvo

Наша СТО проводить ремонтні роботи багатьох важливих компонентів сучасних автівок. Тому вам треба зробити професійний ремонт кондиціонера Volvo – обирайте наші послуги.

Наші переваги

Зараз кількість СТО досить велике. Але ремонт кондиціонера Volvo треба виконувати у тих, хто забезпечить відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість добрих відгуків.

Наш автосервіс має усе це, а окрім того має багатий досвід, намагається удосконалюватися.

До основних причин делегувати ремонт кондиціонера Volvo нам відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструментарій для виконання ремонту та діагностичних робіт.
Компетентні інженери з багатим досвідом ремонту важливих автомобільних агрегатів, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти систематично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати свої навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його автомобілю. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Volvo, причому як на деталі, так і на надані послуги. Наш сервіс відповідає за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих ремонтних робіт, які потрібні та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера Volvo у нашій компанії?

Найчастіше несправності таких відповідальних агрегатів транспортного засобу відразу даються взнаки. В експлуатації авто виникають різного роду відхилення, включаючи шуми та стуки при русі, труднощі з запуском двигуна, виникає спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати подібного, проводячи рекомендовані ТО. Такий підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність вузлів авто та максимально відстрочити ремонт кондиціонера Volvo.

Проведенню власне ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан агрегату, знайти конкретні проблеми, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється досвідченими майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена несправність конкретного вузла треба виконувати ремонтні роботи. Спершу кваліфіковані майстри нашої СТО проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від забруднень та наявних абразивів. У процесі ремонту кондиціонера Volvo, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, перевіряється їх загальний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить надійність вузла після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, слід обробити мастильними речовинами. Завдяки цьому виключаються такі проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • небажані люфти;
  • витік пального або інших рідин;
  • сторонній шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Volvo – це сукупність дій, які спрямовані на повернення повної працездатності авто. Проблемний агрегат ремонтується, якщо таке можливо: здійснюється заміна конкретних елементів, що відпрацювали своє. А в самих складних ситуаціях ремонт зводиться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні операції при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна елементу буде дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, наприклад, провести процес дефектовки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий агрегат досить дорогі, то проводяться саме відновні процедури, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі якісні запасні частини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Volvo. Самі ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім високої якості окремих деталей та цілих вузлів ми гарантуємо демократичні ціни на них, бо довго працюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою фірми за телефонами або через сайт. Співробітники проведуть консультацію, як виконується ремонт кондиціонера Volvo та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення основних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top