Ремонт стартера Volvo

Наш автомобільний сервіс проводить ремонт різних важливих компонентів сучасних автівок. Тому вам треба зробити професійний ремонт стартера Volvo – обирайте наші послуги.

Чому варто вибрати нас?

Сьогодні кількість автомобільних сервісів доволі велике. Проте, ремонт стартера Volvo варто робити у тих майстрів, хто гарантує еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив масу хороших відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а крім того має багатий досвід, прагне виконувати свою роботу ще краще.

До головних причин делегувати ремонт стартера Volvo нашим фахівцям відноситься наступне:

Професійне устаткування та прилади для здійснення ремонту та діагностичних робіт.
Кваліфіковані майстри з чималим досвідом ремонту важливих автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти періодично відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Особливий підхід до потреб клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Volvo, причому як на запчастини, так і на роботу. Наш сервіс несе відповідальність за передані нам автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання виключно тих ремонтних робіт, які потрібні та чітко регламентовані.

Як виконується ремонт стартера Volvo у нашій фірмі?

Як правило, несправності таких відповідальних вузлів автомобіля відразу даються взнаки. В експлуатації авто мають місце різноманітні відхилення, включаючи шуми при їзді, проблеми з пуском двигуна, виникає відповідна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі варто не допускати подібного, проводячи рекомендовані процедури обслуговування. Цей підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність комплектуючих автомобіля та максимально відстрочити ремонт стартера Volvo.

Виконанню власне ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан вузла, виявити наявні дефекти, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка виконується професійними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного агрегату треба виконувати ремонт. Насамперед кваліфіковані працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання агрегатів, відразу ж очищаючи їх від бруду та різних абразивів. У процесі ремонту стартера Volvo, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх загальний стан. Від уважності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить робочий ресурс агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, потрібно обробити мастилом. Завдяки цьому усуваються такі проблеми у експлуатації:

  • сильний нагрів компонентів;
  • непотрібні люфти;
  • підтікання бензину або інших автомобільних рідин;
  • невластивий шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт стартера Volvo – це група операцій, що націлені на забезпечення повноцінної працездатності автівки. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна окремих комплектуючих, що зносилися. А в найбільш складних ситуаціях ремонт зводиться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити деталь буде дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, приміром здійснити процес дефектовки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий вузол дуже дорогі, то виконуються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша СТО застосовує в роботі якісні запасні частини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту стартера Volvo. Самі ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім відмінної якості окремих деталей та цілих агрегатів ми гарантуємо демократичні ціни на них, адже тривалий період працюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Для запису на сервіс, перевірку та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою СТО за телефонами або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт стартера Volvo та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення популярних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top