Ремонт кондиціонера ЗАЗ

Наша автомайстерня виконує ремонт багатьох відповідальних агрегатів сучасних авто. Якщо вам треба зробити професійний ремонт кондиціонера ЗАЗ – скористайтеся нашими послугами.

Чому потрібно вибрати нас?

Сьогодні чисельність автосервісів дуже велике. Проте, ремонт кондиціонера ЗАЗ необхідно виконувати в тому сервісі, який забезпечить еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу хороших відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а окрім того має багатий досвід, прагне виконувати свої обов’язки краще.

До головних причин доручити ремонт кондиціонера ЗАЗ нам відноситься наступне:

Професійне устаткування та інструмент для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі майстри з багатим досвідом ремонту відповідальних агрегатів авто, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці періодично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати наявні навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його авто. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера ЗАЗ, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за передані нам авто і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та проведення тільки тих ремонтних робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера ЗАЗ у нашій майстерні?

Як правило, несправності таких важливих вузлів транспортного засобу відразу даються взнаки. В експлуатації авто виникають різного роду відхилення, включаючи шуми при їзді, труднощі з запуском двигуна, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно не допускати такого, проводячи рекомендовані перевірки. Цей підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність вузлів автівки та максимально відстрочити ремонт кондиціонера ЗАЗ.

Реалізації власне ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан вузла, визначити конкретні відхилення, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура виконується досвідченими майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки визначена несправність конкретного вузла необхідно здійснювати ремонт. Спочатку кваліфіковані працівники нашої СТО проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від бруду та наявних абразивних речовин. На початку ремонту кондиціонера ЗАЗ, всі компоненти обробляються речовинами проти жиру, перевіряється їх загальний технічний стан. Від уважності виконання такої підготовчої роботи безпосередньо залежить термін служби вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, варто обробити мастильними матеріалами. Завдяки цьому виключаються наступні дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • небажані проміжки;
  • підтікання пального або інших автомобільних рідин;
  • нехарактерний шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера ЗАЗ – це група дій, які спрямовані на повернення 100-процентної працездатності авто. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна окремих комплектуючих, що відпрацювали своє. А в найбільш складних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні операції при ремонті обумовлюються логікою. Так, якщо заміна елементу виходить доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, приміром здійснити процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий вузол дуже дорогі, то робляться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі висококласні запасні частини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту кондиціонера ЗАЗ. Найбільш затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Крім бездоганної якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми пропонуємо вигідні ціни на них, бо тривалий період працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на обслуговування, огляд та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою компанії за телефонами або через онлайн-заявку на сайті. Співробітники проведуть консультацію, як здійснюється ремонт кондиціонера ЗАЗ та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top