Ремонт стартера ЗАЗ

Наша СТО здійснює ремонт багатьох важливих агрегатів сучасних транспортних засобів. Тому вам потрібен професійний ремонт стартера ЗАЗ – зв’яжіться з нашими представниками.

Переваги нашої компанії

Сьогодні чисельність автомобільних сервісів дуже велике. Але ремонт стартера ЗАЗ слід робити у тих майстрів, хто забезпечить еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу позитивних відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а окрім того має багатий досвід, прагне виконувати свої функції ще краще.

До головних причин довірити ремонт стартера ЗАЗ нашій фірмі відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструментарій для проведення діагностики та ремонтних робіт.
Компетентні інженери з солідним досвідом ремонту важливих автомобільних вузлів, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати свої навички.
Особливий підхід до потреб клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера ЗАЗ, причому як на вузли, так і на надані послуги. Наш автосервіс відповідає за надані в ремонт авто і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих процесів, які потрібні та строго регламентовані.

Як здійснюється ремонт стартера ЗАЗ у нашій компанії?

Зазвичай збої в роботі таких важливих вузлів автомобіля відразу даються взнаки. В експлуатації авто мають місце різні відхилення, включаючи шуми та стуки при їзді, складнощі з пуском мотору, з’являється спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Краще всього не допускати такого, виконуючи своєчасні процедури обслуговування. Такий підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність комплектуючих автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт стартера ЗАЗ.

Реалізації самих ремонтних процедур в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан вузла, визначити конкретні дефекти, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка виконується професійними майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли виявлена несправність конкретного вузла можна здійснювати ремонт. Насамперед компетентні майстри нашого автосервісу проведуть розбирання вузлів, паралельно очищаючи їх від бруду та різних абразивних речовин. У процесі ремонту стартера ЗАЗ, всі деталі обробляються знежирюючими речовинами, перевіряється їх поточний стан. Від уважності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить термін служби вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, потрібно обробити мастильними матеріалами. За рахунок цього усуваються наступні проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів деталей;
  • непотрібні люфти;
  • підтікання палива або інших рідин;
  • сторонній шум в процесі роботи, тощо.

Сам по собі ремонт стартера ЗАЗ – це сукупність дій, що спрямовані на забезпечення повної працездатності авто. Проблемний вузол ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна деяких деталей, що зносилися. А в найбільш серйозних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні операції при ремонті обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі буде дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, наприклад, провести процес дефектовки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий агрегат вельми дорогі, то робляться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі висококласні запчастини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту стартера ЗАЗ. Самі ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім високої якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми пропонуємо привабливі ціни на них, бо довгий час взаємодіємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на обслуговування, перевірку та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою компанії за телефонами або онлайн на сайті. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт стартера ЗАЗ та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top