Ремонт стартера Citroen C4 Aircross

Вчасно виконане технічне обслуговування та/або якісні ремонтні роботи авто – запорука його ефективної експлуатації, а також загальною довговічності та дуже потрібної безпеки. Через це кожному водієві варто знайти автомайстерню, де співробітники обов’язково допоможуть з різноманітними поломками, а що ще краще – мають досвід роботи як з конкретною маркою та моделлю автомобіля, так й агрегатом, що потребує уваги. Якщо вам треба виконати ремонт стартера Citroen C4 Aircross, без зволікань звертайтеся в нашу фірму.

Врахування особливостей конкретного авто

Перелік основних агрегатів сучасних автівок найчастіше практично однаковий. Першопричини несправностей також зовсім не відрізняються:

 • неналежний стан дорожнього полотна;
 • низька якість бензину на автозаправних станціях;
 • особливості водіння, у тому числі агресивний стиль;
 • недотримання правильного графіку проведення обслуговування автомобіля;
 • банальний фізичний знос вузлів з часом або здоланою дистанцією;
 • випадки ДТП і тощо.

Але навіть незважаючи на це на практиці ремонт стартера Citroen C4 Aircross має немало відмінностей від усунення аналогічних несправностей агрегатів як на авто інших виробників, так й на інших моделях такої ж марки. Іноді різний підхід до обслуговування потрібен навіть стосовно до тієї ж, що відрізняється лише за роком випуску.

У чому полягає різниця? Передусім відрізняється ціна ремонтного комплекту, компонентів, а також самих агрегатів. Крім того відчутно різною є доступність автозапчастин. Наступний момент – власне саме компонування агрегатів, їх розташування в автівці конкретного бренду та моделі. Ось чому краще за все довіряти ремонт стартера Citroen C4 Aircross як професіоналам з відповідним практичним досвідом, так й СТО, що спеціалізується на сервісі конкретних марок та моделей транспортних засобів.

Наші головні переваги

Автосервіс плідно ремонтує стартера Citroen C4 Aircross не один рік. Наші майстри беруться за роботи різної складності. До переконливих причин вибрати наші послуги відноситься:

Найширший асортимент запасних деталей. Частина з них розташовується на наших складах або прямо на СТО, інші – швидко поставляються від надійних партнерів, включаючи безпосередніх виробників та/або їх партнерів.
Сучасне устаткування та інструмент для здійснення достовірної діагностики, сервісу та власне ремонтних робіт. Вони дають можливість відмовитися від рутинних процесів, прискорити роботу, підняти загальну ефективність усунення несправностей автівки клієнта.
Демократичні ціни на потрібні запчастини та агрегати, що вимагають заміни. Наш автосервіс співпрацює з виробниками та дилерами, робить закупівлі на умовах опту, що забезпечує реальну економію клієнтам, що обрали нас.
Чітка спеціалізація. Якщо наша компанія пропонує ремонт стартера Citroen C4 Aircross, то це означає, що наші співробітники мають багатий досвід:

 • діагностичного аналізу та усунення несправностей відповідних вузлів автомобіля;
 • діагностичного аналізу та усунення дефектів конкретно цієї марки авто;
 • діагностичного аналізу та виконання ремонтних робіт саме цієї моделі авто.
 • Величезний накопичений досвід, високий професіоналізм та готовність удосконалюватися у наших майстрів. Вони проводять відновлення різноманітних важливих агрегатів авто, у тому числі генераторів, турбін, компресорів кондиціонеру, стартерів, тощо.
 • Врахування усіх побажань клієнта та дотримання ключових вимог виробника авто при виконанні ремонту стартера Citroen C4 Aircross. Такий підхід дозволяє економити час на проведення необхідних робіт без мінімальної шкоди якості.

Перерахований набір плюсів нашої СТО вже повною мірою оцінили сотні автовласників. Вони просто привозять несправний автомобіль, а далі забирають його в заздалегідь погоджений час без порушення термінів та проблеми, що раніше турбувала. Підтвердженням якості ремонту виступає наша гарантія. Вона діє як на запчастини або агрегати, що замінені, так і на виконані роботи.

Послідовність ремонту стартера Citroen C4 Aircross:

 1. Перше звернення клієнта по телефону або онлайн. Наші менеджери проводять предметну консультацію, пропонують дату та час візиту, орієнтують власника автівки по цінам.
 2. Професійна діагностика, що здійснюється на якісному устаткуванні. Ця оцінка стану машини дає можливість точно виявити знос агрегатів, ступінь дефектів, їх локалізацію.
 3. Розбір проблемного вузла. Такий етап ремонту стартера Citroen C4 Aircross дозволяє ще точніше визначити сутність проблеми.
 4. Безпосередні ремонтні роботи різної складності. Може проводитися промивання, відновлення правильної геометрії, балансування деталей, повноцінна заміна, та таке інше.
 5. Процедура зворотного збору та фінішна діагностика працездатності.
 6. Прийом транспортного засобу замовником ремонту.
  1. Скористайтеся послугами команди майстрів нашого автомобільного сервісу!

   Вартість робіт по ремонту стартера

   Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
   Ремонт бендикс стартера150* грн.
   Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
   Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
   Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
   Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
   Мийка / чистка агрегату75 грн.
   Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
   Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
   Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top