Ремонт стартера Citroen

Наша СТО проводить ремонтні роботи різних відповідальних компонентів сучасних автомобілів. Якщо вам необхідно зробити професійний ремонт стартера Citroen – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому краще вибрати нас?

Зараз число автомайстерень доволі велике. У будь-якому випадку ремонт стартера Citroen слід виконувати у тих майстрів, хто забезпечить еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наша компанія має усе це, а крім того має багатий досвід, прагне ставати краще.

До переконливих причин доручити ремонт стартера Citroen нашим фахівцям відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструментарій для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані ремонтники з багатим досвідом ремонту відповідальних автомобільних агрегатів, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Гнучкий підхід до потреб клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Citroen, причому як на запчастини, так і на роботу. Наша майстерня відповідає за передані нам авто і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання виключно тих ремонтних робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як виконується ремонт стартера Citroen у нашій автомайстерні?

Найчастіше поломки таких важливих компонентів автівки швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто мають місце різні відхилення, у тому числі шуми при їзді, складнощі з пуском силового агрегату, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі варто не допускати подібного, виконуючи своєчасні ТО. Цей підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність вузлів автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт стартера Citroen.

Виконанню самих ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан агрегату, визначити наявні відхилення, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика виконується компетентними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного вузла необхідно проводити ремонтні роботи. Спершу кваліфіковані фахівці нашого сервісу проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від пилу та наявних абразивних відкладень. У ході ремонту стартера Citroen, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх загальний технічний стан. Від уважності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить довговічність вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, варто обробити мастилом. Завдяки цьому виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів деталей;
  • небажані люфти;
  • протікання палива або інших технічних рідин;
  • невластивий шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт стартера Citroen – це набір дій, що націлені на відновлення повноцінної працездатності авто. Несправний агрегат ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна окремих елементів, що відпрацювали своє. А в найбільш складних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі буде доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, наприклад, здійснити процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий агрегат дуже дорогі, то виконуються саме відновні роботи, а не заміна.

Наш сервіс використовує в роботі якісні запасні частини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту стартера Citroen. Самі затребувані автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім відмінної якості окремих запчастин та цілих вузлів ми пропонуємо вигідні ціни на них, оскільки тривалий період працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на обслуговування, перевірку та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з представниками нашою майстерні за телефонами або через форму на сайті. Співробітники проконсультують вас, як відбувається ремонт стартера Citroen та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення основних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Перевірка стартера на стендіБезкоштовно **
Перевірка стартера легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка стартера вантажних автомобілів та спецтехніки70 грн.
Ремонт стартера легкового транспорту (до 2.9 kW)250* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту (от 2.9 kW до 4.0 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 4.0 kW до 6.5 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 6.5 kW)450* грн.
Заміна щіток (тільки ремонт щіткового вузла або статора)100* грн.
Заміна втягує реле стартераот 80 грн.
Ремонт втягує реле стартера (заміна контактів, без перемотування)/td>200* грн.
Scroll to top