Ремонт кондиціонера Citroen

Наш автомобільний сервіс робить ремонтні роботи різних важливих агрегатів сучасних транспортних засобів. Якщо вам потрібен ефективний ремонт кондиціонера Citroen – ви звернулися за адресою.

Переваги нашого сервісу

Сьогодні число автомайстерень досить велике. Проте, ремонт кондиціонера Citroen варто робити у тих, хто гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість добрих відгуків.

Наша компанія має усе це, а окрім того має солідний досвід, намагається удосконалюватися.

До ключових причин довірити ремонт кондиціонера Citroen нам відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та прилади для виконання ремонту та діагностичних робіт.
Кваліфіковані інженери з великим досвідом ремонту важливих вузлів автомобіля, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші фахівці періодично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Гнучкий підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Citroen, причому як на запчастини, так і на надані послуги. Наша майстерня несе відповідальність за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та виконання тільки тих процесів, які потрібні та строго регламентовані.

Як виконується ремонт кондиціонера Citroen у нашій компанії?

У більшості випадків поломки таких відповідальних агрегатів транспортного засобу відразу даються взнаки. При використанні авто з’являються різного роду відхилення, включаючи шуми та стуки при їзді, складнощі з пуском силового агрегату, виникає спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Доцільно не допускати такого, проводячи рекомендовані перевірки. Цей підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність механізмів авто та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Citroen.

Здійсненню безпосередньо ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан компонента, виявити конкретні дефекти, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура проводиться досвідченими майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного вузла необхідно проводити ремонтні роботи. Насамперед компетентні фахівці нашого автосервісу проведуть розбирання комплектуючих, паралельно очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивних відкладень. У ході ремонту кондиціонера Citroen, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх поточний стан. Від точності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить довговічність вузла після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, потрібно обробити мастилом. В результаті цього виключаються наступні проблеми у експлуатації:

  • сильний нагрів деталей;
  • небажані люфти;
  • протікання пального або інших автомобільних рідин;
  • невластивий шум в ході роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Citroen – це група дій, що націлені на забезпечення 100-процентної працездатності автомобіля. Проблемний агрегат ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна конкретних елементів, що відпрацювали своє. А в найбільш складних випадках ремонтні процедури зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні операції під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити деталь виходить доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, наприклад, провести процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий механізм дуже дорогі, то виконуються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі висококласні запчастини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Citroen. Найбільш затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім високої якості окремих запчастин та цілих вузлів ми пропонуємо вигідні ціни на них, адже довгий час співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на сервіс, діагностику та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою майстерні за телефонами або онлайн на сайті. Співробітники проконсультують вас, як відбувається ремонт кондиціонера Citroen та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top