Ремонт генератора Citroen

Наша компанія виконує ремонтні роботи різних ключових агрегатів сучасних авто. Якщо вам потрібен якісний ремонт генератора Citroen – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому варто вибрати нас?

Сьогодні кількість автомайстерень досить велике. Але ремонт генератора Citroen слід виконувати у тих майстрів, хто гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість хороших відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а також має багатий досвід, намагається удосконалюватися.

До переконливих причин доручити ремонт генератора Citroen нашій фірмі відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструмент для здійснення діагностики та ремонтних робіт.
Кваліфіковані ремонтники з багатим досвідом ремонту ключових автомобільних вузлів, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти систематично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати свої навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора Citroen, причому як на деталі, так і на надані послуги. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за передані нам транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення тільки тих ремонтних робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як здійснюється ремонт генератора Citroen у нашій компанії?

Зазвичай несправності таких важливих вузлів автомобіля швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різноманітні відхилення, у тому числі шуми при русі, проблеми з пуском двигуна, з’являється відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі варто не допускати подібного, проводячи своєчасні профілактичні роботи. Цей підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність механізмів авто та максимально відстрочити ремонт генератора Citroen.

Реалізації самих ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан вузла, виявити конкретні проблеми, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка виконується компетентними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного вузла можна проводити ремонтні роботи. Спершу кваліфіковані майстри нашого сервісу проведуть розбирання агрегатів, відразу ж очищаючи їх від бруду та наявних абразивів. На старті ремонту генератора Citroen, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх загальний технічний стан. Від точності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить довговічність агрегату після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, треба обробити мастилом. В результаті цього виключаються такі дефекти у експлуатації:

  • сильний нагрів елементів;
  • небажані проміжки;
  • протікання бензину або інших рідин;
  • сторонній шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт генератора Citroen – це сукупність операцій, які націлені на забезпечення 100-процентної працездатності автівки. Проблемний вузол ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна деяких деталей, що відпрацювали своє. А в самих серйозних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити елемент буде дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, приміром провести процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий агрегат дуже дорогі, то здійснюються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту генератора Citroen. Самі затребувані автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім відмінної якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми гарантуємо вигідні ціни на них, оскільки тривалий період працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Для запису на обслуговування, перевірку та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою майстерні в телефонному режимі або через сайт. Співробітники проконсультують вас, як відбувається ремонт генератора Citroen та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top