Ремонт кондиціонера Citroen DS4

Вчасно виконане технічне обслуговування та/або якісні ремонтні роботи транспортного засобу – гарантія його ефективної експлуатації, а також загальною довговічності та украй потрібної безпеки. Ось чому будь-якому водієві слід знайти автомобільний сервіс, де співробітники обов’язково допоможуть з різноманітними поломками, а в ідеалі – мають досвід роботи як з вашою моделлю та маркою автомобіля, так і вузлом, що зламався. Якщо вам потрібен ремонт кондиціонера Citroen DS4, сміливо звертайтеся в нашу фірму.

Врахування специфіки конкретного автомобіля

Комплект ключових комплектуючих сучасних автівок найчастіше майже ідентичний. Причини несправностей також мало відрізняються:

  • жахливий стан доріг;
  • сумнівна якість палива на АЗС;
  • індивідуальні особливості водіння, наприклад переважна їзда на підвищених оборотах двигуна;
  • недотримання рекомендацій по частоті проходження обслуговування автомобіля;
  • простий фізичний знос комплектуючих з часом або здоланою дистанцією;
  • випадки аварій і тощо.

Але навіть незважаючи на це на практиці ремонт кондиціонера Citroen DS4 відрізняється від усунення ідентичних несправностей агрегатів як на автомобілях інших виробників, так й на інших моделях такої ж марки. Часто різний підхід до обслуговування вимагається навіть стосовно до такої ж, що відрізняється лише за роком випуску.

У чому полягає різниця? Насамперед відрізняється вартість ремкомплекта, деталей, а також самих агрегатів. Ще досить різною буває доступність автозапчастин. Третій момент – власне сама схема агрегатів, їх розташування в автівці конкретного виробника та моделі. Якраз тому краще за все довіряти ремонт кондиціонера Citroen DS4 як майстрам з відповідним досвідом, так й СТО, яка спеціалізується на обслуговуванні конкретних марок та моделей транспортних засобів.

Наші основні сильні сторони

Автосервіс якісно ремонтує кондиціонера Citroen DS4 не один рік. Наші майстри не відмовляються від роботи будь-якої складності. До переконливих причин звертатися до нас відноситься:

Найширший асортимент запасних деталей. Частина з них розташовується на власних складах або прямо в автомайстерні, всі інші – оперативно доставляються від перевірених партнерів, включаючи кінцевих виробників та/або їх партнерів.
Якісне устаткування та інструмент для здійснення достовірної діагностики, сервісу та власне ремонтних робіт. Вони дозволяють уникнути рутинних процедур, додати швидкості, підняти загальну ефективність усунення несправностей автівки клієнта.
Демократичні ціни на необхідні деталі та агрегати, що потребують заміни. Наша майстерня співпрацює з дилерами та виробниками, проводить закупівлі за оптовими цінами, що забезпечує відчутну економію автовласникам, що обрали наші послуги.
Конкретна спеціалізація. Якщо наша компанія заявляє, що робить ремонт кондиціонера Citroen DS4, то це свідчить, що наші працівники мають багатий досвід:

  • перевірки та виконання ремонтних робіт відповідних автомобільних вузлів;
  • перевірки та виконання ремонтних робіт конкретно цієї марки авто;
  • перевірки та усунення дефектів саме такої моделі автівки.
  • Солідний накопичений досвід, високий професіоналізм та готовність ставати краще у наших майстрів. Вони проводять ремонт різноманітних важливих автомобільних агрегатів, у тому числі генераторів, турбін, компресорів кондиціонеру, пускових систем двигуна, тощо.
  • Врахування основних потреб власника та дотримання головних рекомендацій виробника авто при здійсненні ремонту кондиціонера Citroen DS4. Цей підхід дозволяє економити час на проведення необхідних процесів без мінімального збитку якості.

Перерахований набір переваг нашої автомайстерні вже належним чином оцінили тисячі автовласників. Вони просто залишають несправний автомобіль, після чого забирають його в заздалегідь погоджений час без порушення термінів та проблеми, що раніше турбувала. Запорукою якості обслуговування та ремонту виступає наша гарантія. Вона поширюється як на деталі або агрегати, що замінені, так і на зроблені роботи.

Етапи ремонту кондиціонера Citroen DS4:

  1. Перше звернення клієнта по телефону або через сайт. Наші представники проводять повну консультацію, погоджують час візиту, орієнтують власника автівки по вартості.
  2. Повноцінна діагностика, що здійснюється на якісному устаткуванні. Така оцінка стану автомобіля дозволяє точно виявити знос агрегатів, складність дефектів, їх локалізацію.
  3. Розбір несправного агрегату. Такий етап ремонту кондиціонера Citroen DS4 дозволяє ще точніше визначити сутність несправності.
  4. Безпосередні ремонтні роботи різної складності. Може здійснюватися промивання, дефектовка, регулювання елементів, повна заміна, та таке інше.
  5. Процедура зворотного збору та остаточна діагностика працездатності.
  6. Прийом транспортного засобу замовником ремонту.
    1. Скористайтеся послугами команди майстрів нашого автосервісу!

      Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

      Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
      Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
      Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
      Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
      Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
      Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
      Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
      Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
      Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
      Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top