Ремонт генератора Alpina

Наш автомобільний сервіс здійснює ремонтні роботи різних важливих вузлів сучасних транспортних засобів. Тому вам треба зробити якісний ремонт генератора Alpina – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому краще вибрати нас?

Зараз кількість автосервісів дуже велике. У будь-якому випадку ремонт генератора Alpina слід робити у тих майстрів, хто гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а крім того має багатий досвід, прагне виконувати свої обов’язки краще.

До головних причин делегувати ремонт генератора Alpina нашій фірмі відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструмент для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі ремонтники з багатим досвідом ремонту важливих агрегатів авто, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші співробітники регулярно відвідують профільне навчання, щоб покращувати раніше придбані навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його автомобілю. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт генератора Alpina, причому як на запчастини, так і на виконані роботи. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за передані нам авто і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення виключно тих ремонтних робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт генератора Alpina у нашій автомайстерні?

У більшості випадків несправності таких відповідальних вузлів автомобіля швидко даються взнаки. При використанні авто з’являються різного роду відхилення, включаючи шуми при русі, проблеми з запуском силового агрегату, з’являється відповідна індикація на торпеді, тощо.

Краще всього не допускати подібного, виконуючи рекомендовані перевірки. Цей підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність вузлів автівки та максимально відстрочити ремонт генератора Alpina.

Здійсненню власне ремонтних робіт в нашому автосервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан компонента, визначити наявні дефекти, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка проводиться компетентними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного агрегату треба робити ремонтні роботи. Спершу досвідчені майстри нашої СТО проведуть розбирання вузлів, паралельно очищаючи їх від пилу та наявних абразивів. На старті ремонту генератора Alpina, всі компоненти знежирюються, аналізується їх загальний стан. Від точності виконання такої підготовчої роботи прямо залежить надійність вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, слід обробити мастилом. Завдяки цьому виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів деталей;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання палива або інших технічних рідин;
  • надмірний шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт генератора Alpina – це комплекс операцій, які спрямовані на забезпечення 100-процентної працездатності автомобіля. Проблемний агрегат ремонтується, якщо таке можливо: виконується заміна конкретних елементів, що відпрацювали своє. А в найбільш складних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні операції під час ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна деталі виходить доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, наприклад, провести процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий вузол дуже дорогі, то проводяться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня застосовує в роботі висококласні запасні частини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту генератора Alpina. Найбільш затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім бездоганної якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми гарантуємо доступні ціни на них, оскільки довгий час співпрацюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на обслуговування, огляд та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою майстерні в телефонному режимі або через сайт. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт генератора Alpina та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення поширених несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Ремонт ротора генератор (от 125 А)1150 грн.
Ремонт статора генератора (до 80 А)800 грн.
Ремонт статора генератора (от 80 А до 125 А)950 грн.
Ремонт статора генератора (от 130 А)от 950 грн.
Ремонт статора для вантажних автомобілів і спецтехнікиот 1000 грн.
Ремонт діодного моста генератора300 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка генератора на автомобіліот 50** грн.
Зняття з автомобіля генератораот 200 грн.
Зняття з автомобіля генератора c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top