Ремонт кондиціонера Alpina

Наша автомайстерня виконує ремонтні роботи різних ключових компонентів сучасних автомобілів. Якщо вам треба зробити якісний ремонт кондиціонера Alpina – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому краще вибрати нас?

Зараз число автомайстерень доволі велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Alpina слід виконувати в тому сервісі, який гарантує еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу добрих відгуків.

Наша СТО має усе це, а крім того має чималий досвід, намагається виконувати свої функції краще.

До основних причин доручити ремонт кондиціонера Alpina нашим фахівцям відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструментарій для проведення ремонту та діагностичних робіт.
Тямущі інженери з чималим досвідом ремонту ключових автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти регулярно проходять додаткове навчання, щоб покращувати свої навички.
Особливий підхід до потреб клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Alpina, причому як на деталі, так і на надані послуги. Наша майстерня відповідає за передані нам авто і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання виключно тих робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера Alpina у нашій майстерні?

У більшості випадків поломки таких відповідальних агрегатів автомобіля швидко даються взнаки. В експлуатації авто виникають різноманітні відхилення, у тому числі сторонні звуки при русі, труднощі з пуском мотору, виникає відповідна індикація на торпеді, тощо.

Краще всього уникати таких крайнощів, виконуючи своєчасні профілактичні роботи. Цей підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність вузлів автівки та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Alpina.

Проведенню самих ремонтних робіт в нашому автосервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан вузла, визначити наявні проблеми, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Перевірка виконується досвідченими майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного агрегату необхідно виконувати ремонтні роботи. Спочатку кваліфіковані фахівці нашої СТО проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивних речовин. У ході ремонту кондиціонера Alpina, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх поточний стан. Від уважності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить довговічність агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, треба обробити мастильними матеріалами. За рахунок цього виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • сильний нагрів деталей;
  • непотрібні люфти;
  • підтікання пального або інших автомобільних рідин;
  • невластивий шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Alpina – це набір дій, що націлені на повернення 100-процентної працездатності автомобіля. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна окремих комплектуючих, що зносилися. А в самих серйозних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні дії під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна елементу виходить дешевше за ціною та набагато оперативніше, ніж, наприклад, провести процес очищення та промивання, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий агрегат вельми дорогі, то проводяться саме відновні процедури, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі якісні деталі від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Alpina. Найбільш затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім відмінної якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми пропонуємо демократичні ціни на них, адже довго співпрацюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на обслуговування, перевірку та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою СТО за телефонами або через сайт. Співробітники проконсультують вас, як виконується ремонт кондиціонера Alpina та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення основних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top