Ремонт стартера Alpina

Наш сервіс здійснює ремонтні роботи різних відповідальних вузлів сучасних автівок. Якщо вам потрібен якісний ремонт стартера Alpina – скористайтеся нашими послугами.

Чому слід вибрати нас?

Сьогодні чисельність СТО дуже велике. Але ремонт стартера Alpina варто робити у тих, хто гарантує бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато позитивних відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а також має багатий досвід, прагне ставати краще.

До головних причин довірити ремонт стартера Alpina нашим фахівцям відноситься наступне:

Професійне устаткування та інструмент для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані ремонтники з солідним досвідом ремонту відповідальних вузлів автомобіля, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці систематично відвідують профільне навчання, щоб покращувати свої навички.
Гнучкий підхід до кожного клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Alpina, причому як на вузли, так і на виконані роботи. Наша майстерня несе відповідальність за передані нам автівки і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання тільки тих робіт, які вимагаються та строго регламентовані.

Як проводиться ремонт стартера Alpina у нашій компанії?

Найчастіше поломки таких важливих вузлів автівки відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різного роду відхилення, у тому числі шуми та стуки при русі, складнощі з пуском двигуна, виникає спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Краще всього уникати таких крайнощів, проводячи регламентні профілактичні роботи. Цей підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність вузлів авто та подалі відстрочити ремонт стартера Alpina.

Виконанню власне ремонтних процедур в нашому автосервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан компонента, виявити наявні дефекти, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура виконується досвідченими майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли виявлена несправність конкретного вузла можна здійснювати ремонтні роботи. Насамперед компетентні працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від бруду та наявних абразивних відкладень. У ході ремонту стартера Alpina, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, перевіряється їх поточний стан. Від ретельності виконання такої підготовчої роботи безпосередньо залежить надійність вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, варто обробити мастильними матеріалами. В результаті цього виключаються такі проблеми у експлуатації:

  • сильний нагрів деталей;
  • непотрібні люфти;
  • витік бензину або інших рідин;
  • надмірний шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт стартера Alpina – це сукупність дій, що націлені на забезпечення повноцінної працездатності авто. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна окремих комплектуючих, що відпрацювали своє. А в самих складних випадках ремонт зводиться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні операції в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі буде дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, припустимо, здійснити процес підгонки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий вузол дуже дорогі, то робляться саме відновні процедури, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі висококласні запчастини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту стартера Alpina. Самі затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім високої якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми гарантуємо демократичні ціни на них, адже тривалий період взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на сервіс, перевірку та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою компанії в телефонному режимі або онлайн на сайті. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт стартера Alpina та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top