Ремонт генератора Aston Martin

Наша компанія проводить ремонт різних ключових механізмів сучасних автівок. Тому вам необхідно зробити ефективний ремонт генератора Aston Martin – ви звернулися за адресою.

Наші переваги

Нині кількість автомобільних сервісів доволі велике. Але ремонт генератора Aston Martin слід виконувати в тому сервісі, який забезпечить бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив багато позитивних відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а окрім того має багатий досвід, прагне удосконалюватися.

До ключових причин довірити ремонт генератора Aston Martin нашим майстрам відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструментарій для виконання ремонту та діагностичних робіт.
Тямущі інженери з чималим досвідом ремонту ключових агрегатів авто, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати наявні навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його транспортного засобу. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт генератора Aston Martin, причому як на вузли, так і на роботу. Наш сервіс несе відповідальність за передані нам авто і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання тільки тих процесів, які потрібні та чітко регламентовані.

Як виконується ремонт генератора Aston Martin у нашій майстерні?

Найчастіше збої в роботі таких відповідальних компонентів транспортного засобу відразу даються взнаки. При використанні авто мають місце різноманітні відхилення, включаючи шуми та стуки при їзді, складнощі з запуском двигуна, з’являється відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно не допускати подібного, проводячи регламентні перевірки. Такий підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність вузлів транспортного засобу та по максимуму відстрочити ремонт генератора Aston Martin.

Реалізації самих ремонтних робіт в нашій автомайстерні обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан агрегату, знайти конкретні дефекти, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка здійснюється компетентними майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли виявлена поломка конкретного вузла необхідно проводити ремонт. Спочатку досвідчені працівники нашого автосервісу проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від бруду та наявних абразивів. У ході ремонту генератора Aston Martin, всі складові знежирюються, перевіряється їх поточний технічний стан. Від ретельності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить довговічність вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, потрібно обробити мастильними речовинами. За рахунок цього усуваються такі складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • небажані люфти;
  • підтікання палива або інших рідин;
  • надмірний шум в процесі роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт генератора Aston Martin – це група заходів, що спрямовані на відновлення повноцінної працездатності автомобіля. Проблемний агрегат ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна окремих комплектуючих, що зносилися. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна деталі буде дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, наприклад, здійснити процес очищення та промивання, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий вузол вельми дорогі, то здійснюються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі висококласні деталі від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту генератора Aston Martin. Найбільш затребувані автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих запчастин та цілих вузлів ми гарантуємо демократичні ціни на них, оскільки довго співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на сервіс, огляд та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою фірми за телефонами або через форму на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт генератора Aston Martin та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення типових несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top