Ремонт кондиціонера Aston Martin

Наша СТО виконує ремонт різних важливих вузлів сучасних автівок. Тому вам треба зробити ефективний ремонт кондиціонера Aston Martin – ви звернулися за адресою.

Чому варто вибрати нас?

Зараз кількість автомайстерень доволі велике. Але ремонт кондиціонера Aston Martin необхідно робити в тому сервісі, який забезпечить бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а крім того має чималий досвід, намагається ставати краще.

До головних причин делегувати ремонт кондиціонера Aston Martin нашим майстрам відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструмент для проведення ремонту та діагностичних робіт.
Компетентні ремонтники з чималим досвідом ремонту важливих автомобільних вузлів, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти періодично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати раніше придбані навички.
Гнучкий підхід до потреб клієнта і його транспортного засобу. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Aston Martin, причому як на деталі, так і на роботу. Наш сервіс несе відповідальність за передані нам автівки і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання тільки тих ремонтних робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як виконується ремонт кондиціонера Aston Martin у нашій майстерні?

У більшості випадків несправності таких відповідальних агрегатів автівки швидко даються взнаки. В експлуатації авто з’являються різні відхилення, включаючи шуми при їзді, труднощі з запуском силового агрегату, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно уникати подібних крайнощів, проводячи рекомендовані процедури обслуговування. Цей підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність агрегатів авто та максимально відстрочити ремонт кондиціонера Aston Martin.

Виконанню безпосередньо ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан компонента, виявити наявні проблеми, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка проводиться компетентними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного агрегату можна виконувати ремонт. Спочатку кваліфіковані працівники нашого сервісу проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та різних абразивних відкладень. У процесі ремонту кондиціонера Aston Martin, всі деталі обробляються речовинами проти жиру, перевіряється їх поточний технічний стан. Від уважності виконання такої попередньої роботи прямо залежить термін служби вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, варто обробити мастильними матеріалами. За рахунок цього виключаються наступні дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • непотрібні люфти;
  • підтікання бензину або інших технічних рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Aston Martin – це набір операцій, що спрямовані на повернення повноцінної працездатності автомобіля. Проблемний агрегат ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна деяких комплектуючих, що зносилися. А в самих складних випадках ремонтні процедури зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні операції в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, приміром здійснити процес дефектовки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий агрегат дуже дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі висококласні деталі від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Aston Martin. Самі затребувані автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих деталей та цілих агрегатів ми гарантуємо вигідні ціни на них, адже довгий час працюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на обслуговування, перевірку та ремонт свого авто, зв’яжіться з представниками нашою компанії за телефонами або через сайт. Співробітники проконсультують вас, як виконується ремонт кондиціонера Aston Martin та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення основних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top