Ремонт стартера Aston Martin

Наша СТО здійснює ремонт багатьох відповідальних механізмів сучасних автомобілів. Тому вам потрібен професійний ремонт стартера Aston Martin – зв’яжіться з нашими представниками.

Наші переваги

Нині число автомайстерень доволі велике. Але ремонт стартера Aston Martin треба робити в тому сервісі, який гарантує еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу хороших відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а окрім того має багатий досвід, прагне виконувати свою роботу ще краще.

До основних причин доручити ремонт стартера Aston Martin нашим фахівцям відноситься наступне:

Сучасне устаткування та прилади для виконання ремонту та діагностичних робіт.
Компетентні майстри з багатим досвідом ремонту відповідальних агрегатів автівок, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти систематично підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати наявні навички.
Гнучкий підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Aston Martin, причому як на вузли, так і на надані послуги. Наша майстерня відповідає за передані нам автівки і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення виключно тих робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт стартера Aston Martin у нашій фірмі?

Зазвичай поломки таких важливих агрегатів транспортного засобу швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто мають місце різні відхилення, включаючи шуми та стуки при русі, труднощі з пуском силового агрегату, виникає відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно не допускати такого, проводячи своєчасні ТО. Такий підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність механізмів транспортного засобу та по максимуму відстрочити ремонт стартера Aston Martin.

Виконанню самих ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно проаналізувати стан агрегату, виявити конкретні відхилення, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка проводиться досвідченими майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного агрегату необхідно здійснювати ремонт. Насамперед компетентні працівники нашої СТО проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від бруду та різних абразивів. У процесі ремонту стартера Aston Martin, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх поточний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить робочий ресурс агрегату після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, треба обробити мастилом. За рахунок цього виключаються такі проблеми у експлуатації:

  • сильний нагрів елементів;
  • небажані проміжки;
  • підтікання пального або інших рідин;
  • надмірний шум при роботі, тощо.

Безпосередньо ремонт стартера Aston Martin – це група дій, що націлені на повернення повноцінної працездатності авто. Несправний вузол ремонтується, якщо таке можливо: виконується заміна окремих деталей, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні дії під час ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна деталі виходить дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, наприклад, провести процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий агрегат досить дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі висококласні запчастини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту стартера Aston Martin. Самі затребувані комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих деталей та цілих вузлів ми гарантуємо привабливі ціни на них, оскільки довго співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Для запису на сервіс, діагностику та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою СТО в телефонному режимі або онлайн на сайті. Співробітники проконсультують вас, як виконується ремонт стартера Aston Martin та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top