Ремонт генератора Bentley

Наш автомобільний сервіс виконує ремонтні роботи багатьох важливих агрегатів сучасних автівок. Якщо вам треба зробити ефективний ремонт генератора Bentley – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому варто вибрати нас?

Сьогодні число СТО досить велике. У будь-якому випадку ремонт генератора Bentley слід виконувати у тих, хто гарантує еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато хороших відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а крім того має солідний досвід, прагне виконувати свою роботу краще.

До основних причин довірити ремонт генератора Bentley нашій фірмі відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструментарій для проведення діагностики та ремонту.
Компетентні інженери з солідним досвідом ремонту важливих вузлів автомобіля, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші співробітники регулярно проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Гнучкий підхід до кожного клієнта і його авто. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора Bentley, причому як на вузли, так і на роботу. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за надані в ремонт автомобілі і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення тільки тих робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як виконується ремонт генератора Bentley у нашій фірмі?

Найчастіше збої в роботі таких відповідальних вузлів автівки швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різноманітні відхилення, у тому числі шуми та стуки при їзді, складнощі з запуском силового агрегату, з’являється відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно не допускати такого, виконуючи рекомендовані профілактичні роботи. Такий підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність механізмів транспортного засобу та по максимуму відстрочити ремонт генератора Bentley.

Здійсненню самих ремонтних процедур в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан агрегату, визначити конкретні дефекти, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється професійними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного агрегату треба робити ремонтні роботи. Спочатку досвідчені фахівці нашого автосервісу проведуть розбирання агрегатів, паралельно очищаючи їх від забруднень та різних абразивних речовин. На початку ремонту генератора Bentley, всі деталі обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх поточний технічний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить довговічність вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, треба обробити мастилом. Завдяки цьому усуваються наступні проблеми у експлуатації:

  • сильний нагрів компонентів;
  • небажані проміжки;
  • витік бензину або інших рідин;
  • нехарактерний шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт генератора Bentley – це сукупність дій, що спрямовані на забезпечення 100-процентної працездатності автомобіля. Проблемний вузол ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна деяких комплектуючих, що зносилися. А в самих складних ситуаціях ремонт зводиться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити деталь буде доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, припустимо, провести процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий вузол дуже дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня використовує в роботі якісні запчастини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту генератора Bentley. Найбільш затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Крім високої якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми пропонуємо доступні ціни на них, адже довго працюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них оптом.

Для запису на сервіс, діагностику та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми в телефонному режимі або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці проконсультують вас, як здійснюється ремонт генератора Bentley та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення популярних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top