Ремонт стартера Bentley

Наша СТО проводить ремонтні роботи різних відповідальних вузлів сучасних автівок. Тому вам треба зробити ефективний ремонт стартера Bentley – ви звернулися за адресою.

Чому краще вибрати нас?

Сьогодні число автосервісів доволі велике. У будь-якому випадку ремонт стартера Bentley слід виконувати у тих майстрів, хто гарантує еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато хороших відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а крім того має багатий досвід, намагається виконувати свої обов’язки ще краще.

До переконливих причин делегувати ремонт стартера Bentley нашій фірмі відноситься наступне:

Професійне устаткування та інструмент для проведення ремонту та діагностичних робіт.
Кваліфіковані майстри з солідним досвідом ремонту відповідальних автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти періодично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати наявні навички.
Гнучкий підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Bentley, причому як на вузли, так і на виконані роботи. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за передані нам авто і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та проведення виключно тих ремонтних робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт стартера Bentley у нашій компанії?

Як правило, збої в роботі таких відповідальних агрегатів автівки відразу даються взнаки. При використанні авто виникають різні відхилення, у тому числі шуми при їзді, труднощі з запуском мотору, виникає відповідна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно уникати подібних крайнощів, проводячи рекомендовані перевірки. Цей підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність вузлів автівки та подалі відстрочити ремонт стартера Bentley.

Проведенню безпосередньо ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан агрегату, визначити наявні проблеми, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка здійснюється досвідченими майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного агрегату необхідно виконувати ремонтні роботи. Спочатку кваліфіковані працівники нашої СТО проведуть розбирання агрегатів, паралельно очищаючи їх від забруднень та різних абразивів. У ході ремонту стартера Bentley, всі складові знежирюються, оцінюється їх поточний технічний стан. Від уважності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить надійність вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, варто обробити мастильними матеріалами. За рахунок цього усуваються такі проблеми у експлуатації:

  • підвищений нагрів деталей;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання пального або інших рідин;
  • сторонній шум при роботі, тощо.

Власне ремонт стартера Bentley – це сукупність дій, що націлені на забезпечення 100-процентної працездатності авто. Проблемний агрегат ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна конкретних комплектуючих, що відпрацювали своє. А в самих серйозних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи під час ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо замінити елемент виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, наприклад, провести процес дефектовки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий агрегат дуже дорогі, то робляться саме відновні процедури, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі якісні запчастини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту стартера Bentley. Самі затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Крім високої якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми пропонуємо демократичні ціни на них, оскільки тривалий період взаємодіємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Для запису на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою компанії в телефонному режимі або через сайт. Фахівці проведуть консультацію, як відбувається ремонт стартера Bentley та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top