Ремонт кондиціонера Bentley

Наша СТО робить ремонт різних ключових компонентів сучасних транспортних засобів. Якщо вам потрібен якісний ремонт кондиціонера Bentley – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому ми?

Сьогодні число автомайстерень досить велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Bentley слід робити в тому сервісі, який гарантує відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу позитивних відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а крім того має багатий досвід, прагне виконувати свої функції ще краще.

До головних причин довірити ремонт кондиціонера Bentley нашій компанії відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструментарій для здійснення ремонту та діагностичних робіт.
Тямущі інженери з солідним досвідом ремонту ключових вузлів автомобіля, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти регулярно підвищують кваліфікацію, щоб покращувати свої навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Bentley, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш автосервіс відповідає за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання тільки тих робіт, які потрібні та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера Bentley у нашій компанії?

Як правило, несправності таких відповідальних компонентів автомобіля відразу даються взнаки. При використанні авто мають місце різного роду відхилення, включаючи шуми при русі, проблеми з запуском силового агрегату, виникає спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі варто уникати подібних крайнощів, проводячи рекомендовані процедури обслуговування. Такий підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність комплектуючих автомобіля та максимально відстрочити ремонт кондиціонера Bentley.

Здійсненню самих ремонтних процедур в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан компонента, визначити конкретні проблеми, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка здійснюється компетентними майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного агрегату треба робити ремонт. Спочатку компетентні майстри нашої СТО проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від пилу та наявних абразивних відкладень. На старті ремонту кондиціонера Bentley, всі складові обробляються речовинами проти жиру, аналізується їх поточний технічний стан. Від ретельності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить надійність агрегату після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, слід обробити мастильними матеріалами. В результаті цього усуваються такі дефекти у експлуатації:

  • сильний нагрів елементів;
  • непотрібні проміжки;
  • витік пального або інших рідин;
  • надмірний шум при роботі, тощо.

Сам по собі ремонт кондиціонера Bentley – це сукупність операцій, які спрямовані на повернення повноцінної працездатності автівки. Несправний агрегат ремонтується, якщо таке можливо: здійснюється заміна конкретних комплектуючих, що зносилися. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити деталь буде дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, припустимо, здійснити процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий механізм дуже дорогі, то проводяться саме відновні процедури, а не заміна.

Наша СТО застосовує в роботі висококласні деталі від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Bentley. Самі затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім високої якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми гарантуємо демократичні ціни на них, оскільки довго співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, перевірку та ремонт свого авто, зв’яжіться з представниками нашою компанії за телефонами або через сайт. Фахівці проведуть консультацію, як здійснюється ремонт кондиціонера Bentley та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top