Ремонт генератора Chrysler

Наш автомобільний сервіс здійснює ремонтні роботи багатьох відповідальних механізмів сучасних авто. Тому вам необхідно зробити якісний ремонт генератора Chrysler – ви звернулися за адресою.

Наші переваги

Нині чисельність автомайстерень досить велике. Але ремонт генератора Chrysler слід робити в тому сервісі, який гарантує еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а окрім того має чималий досвід, прагне виконувати свої функції краще.

До головних причин довірити ремонт генератора Chrysler нашій фірмі відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструмент для здійснення ремонту та діагностичних робіт.
Компетентні майстри з чималим досвідом ремонту відповідальних автомобільних агрегатів, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати свої навички.
Індивідуальний підхід до запитів клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт генератора Chrysler, причому як на деталі, так і на надані послуги. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за надані в ремонт автомобілі і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення тільки тих процесів, які необхідні та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт генератора Chrysler у нашій фірмі?

Зазвичай несправності таких відповідальних компонентів автівки швидко даються взнаки. При використанні авто з’являються різні відхилення, у тому числі сторонні звуки при їзді, труднощі з пуском силового агрегату, виникає спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Доцільно уникати подібних крайнощів, виконуючи регламентні перевірки. Цей підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність комплектуючих авто та максимально відстрочити ремонт генератора Chrysler.

Проведенню безпосередньо ремонтних процедур в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан агрегату, знайти наявні відхилення, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика виконується компетентними майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного агрегату треба виконувати ремонтні роботи. Спершу досвідчені працівники нашого автосервісу проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та різних абразивів. На старті ремонту генератора Chrysler, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх загальний технічний стан. Від точності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить надійність агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, варто обробити мастильними матеріалами. Завдяки цьому виключаються наступні проблеми у експлуатації:

  • сильний нагрів деталей;
  • небажані люфти;
  • витік бензину або інших технічних рідин;
  • нехарактерний шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт генератора Chrysler – це сукупність операцій, що націлені на повернення 100-процентної працездатності автомобіля. Проблемний агрегат ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна конкретних деталей, що зносилися. А в самих серйозних випадках ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії під час ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна деталі виходить доступніше за ціною та в рази швидше, ніж, приміром провести процес дефектовки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий вузол дуже дорогі, то здійснюються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс застосовує в роботі висококласні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту генератора Chrysler. Найбільш ходові комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім відмінної якості окремих запчастин та цілих вузлів ми пропонуємо доступні ціни на них, адже довго працюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на сервіс, огляд та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою компанії в телефонному режимі або через форму на сайті. Фахівці проконсультують вас, як відбувається ремонт генератора Chrysler та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Ремонт ротора генератор (от 125 А)1150 грн.
Ремонт статора генератора (до 80 А)800 грн.
Ремонт статора генератора (от 80 А до 125 А)950 грн.
Ремонт статора генератора (от 130 А)от 950 грн.
Ремонт статора для вантажних автомобілів і спецтехнікиот 1000 грн.
Ремонт діодного моста генератора300 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка генератора на автомобіліот 50** грн.
Зняття з автомобіля генератораот 200 грн.
Зняття з автомобіля генератора c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top