Ремонт кондиціонера Chrysler

Наш автомобільний сервіс робить ремонт багатьох відповідальних вузлів сучасних автівок. Тому вам треба зробити професійний ремонт кондиціонера Chrysler – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому варто вибрати нас?

Сьогодні чисельність СТО доволі велике. Проте, ремонт кондиціонера Chrysler необхідно робити у тих майстрів, хто забезпечить відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив велику кількість хороших відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а окрім того має солідний досвід, намагається підвищувати якість роботи.

До переконливих причин доручити ремонт кондиціонера Chrysler нашій компанії відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та прилади для проведення діагностики та ремонту.
Кваліфіковані майстри з великим досвідом ремонту відповідальних вузлів автомобіля, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти регулярно підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Особливий підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Chrysler, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш сервіс відповідає за передані нам транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення тільки тих робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як виконується ремонт кондиціонера Chrysler у нашій майстерні?

У більшості випадків несправності таких важливих агрегатів автівки швидко даються взнаки. В експлуатації авто мають місце різного роду відхилення, у тому числі шуми та стуки при русі, складнощі з запуском силового агрегату, з’являється спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

Краще всього уникати подібних крайнощів, виконуючи своєчасні перевірки. Цей підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність комплектуючих транспортного засобу та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Chrysler.

Проведенню власне ремонтних робіт в нашій автомайстерні обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан компонента, визначити конкретні дефекти, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика виконується досвідченими майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли виявлена поломка конкретного вузла необхідно виконувати ремонт. Насамперед компетентні працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від бруду та різних абразивних відкладень. У ході ремонту кондиціонера Chrysler, всі компоненти обробляються речовинами проти жиру, аналізується їх загальний стан. Від ретельності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить надійність вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, потрібно обробити мастильними речовинами. В результаті цього виключаються наступні дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • небажані проміжки;
  • витік палива або інших технічних рідин;
  • надмірний шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт кондиціонера Chrysler – це група заходів, які спрямовані на забезпечення 100-процентної працездатності авто. Несправний вузол ремонтується, якщо таке можливо: проводиться заміна окремих деталей, що відпрацювали своє. А в найбільш складних випадках ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна елементу буде доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, приміром здійснити процес дефектовки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий агрегат вельми дорогі, то виконуються саме відновні роботи, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі якісні запасні частини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту кондиціонера Chrysler. Самі затребувані комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Окрім відмінної якості окремих деталей та цілих агрегатів ми пропонуємо демократичні ціни на них, адже довго співпрацюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на обслуговування, огляд та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою СТО в телефонному режимі або онлайн на сайті. Співробітники проконсультують вас, як відбувається ремонт кондиціонера Chrysler та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top