Ремонт стартера Chrysler

Наша автомайстерня виконує ремонтні роботи багатьох ключових компонентів сучасних автомобілів. Якщо вам треба зробити ефективний ремонт стартера Chrysler – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому варто вибрати нас?

Сьогодні кількість автосервісів досить велике. Проте, ремонт стартера Chrysler необхідно виконувати у тих майстрів, хто гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу позитивних відгуків.

Наша СТО пропонує усе це, а окрім того має солідний досвід, намагається виконувати свої функції краще.

До ключових причин делегувати ремонт стартера Chrysler нашій компанії відноситься наступне:

Висококласне устаткування та прилади для здійснення діагностики та ремонту.
Компетентні майстри з солідним досвідом ремонту ключових автомобільних вузлів, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці систематично відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його автомобілю. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Chrysler, причому як на деталі, так і на роботу. Наш сервіс несе відповідальність за надані в ремонт авто і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та проведення тільки тих робіт, які потрібні та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт стартера Chrysler у нашій автомайстерні?

Як правило, поломки таких важливих агрегатів транспортного засобу швидко даються взнаки. В експлуатації авто з’являються різні відхилення, у тому числі сторонні стуки при русі, проблеми з пуском силового агрегату, з’являється спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі варто не допускати такого, проводячи регламентні профілактичні роботи. Цей підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність механізмів автомобіля та максимально відстрочити ремонт стартера Chrysler.

Проведенню безпосередньо ремонтних процедур на нашій СТО обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно проаналізувати стан вузла, знайти конкретні дефекти, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностика здійснюється досвідченими майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного вузла необхідно виконувати ремонтні роботи. Насамперед досвідчені майстри нашого автосервісу проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від бруду та будь-яких абразивних речовин. У процесі ремонту стартера Chrysler, всі складові обробляються речовинами проти жиру, аналізується їх поточний стан. Від точності виконання такої попередньої роботи прямо залежить довговічність агрегату після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, потрібно обробити мастильними матеріалами. В результаті цього усуваються такі складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • небажані проміжки;
  • протікання пального або інших рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт стартера Chrysler – це набір заходів, що націлені на повернення повної працездатності авто. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна конкретних елементів, що зносилися. А в найбільш серйозних випадках ремонтні процедури зводяться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити деталь виходить дешевше за ціною та набагато оперативніше, ніж, приміром провести процес очищення та промивання, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий агрегат дуже дорогі, то робляться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі висококласні запасні частини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту стартера Chrysler. Найбільш затребувані комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Крім відмінної якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми пропонуємо демократичні ціни на них, адже тривалий період працюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Для запису на обслуговування, перевірку та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою фірми в телефонному режимі або через онлайн-заявку на сайті. Співробітники проведуть консультацію, як відбувається ремонт стартера Chrysler та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення популярних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top