Ремонт генератора Dacia

Наша автомайстерня робить ремонт різних відповідальних механізмів сучасних транспортних засобів. Якщо вам необхідно зробити ефективний ремонт генератора Dacia – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому ми?

Сьогодні чисельність автомобільних сервісів дуже велике. Проте, ремонт генератора Dacia необхідно виконувати у тих майстрів, хто гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а окрім того має багатий досвід, намагається виконувати свою роботу краще.

До головних причин доручити ремонт генератора Dacia нашим фахівцям відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструментарій для виконання діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі інженери з великим досвідом ремонту відповідальних автомобільних агрегатів, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно підвищують кваліфікацію, щоб покращувати наявні навички.
Гнучкий підхід до запитів клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора Dacia, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш автосервіс несе відповідальність за надані в ремонт автомобілі і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих процесів, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт генератора Dacia у нашій компанії?

Найчастіше збої в роботі таких відповідальних вузлів транспортного засобу відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різні відхилення, у тому числі шуми та стуки при русі, проблеми з запуском силового агрегату, з’являється спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі варто не допускати такого, проводячи своєчасні перевірки. Такий підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність вузлів авто та максимально відстрочити ремонт генератора Dacia.

Здійсненню безпосередньо ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан вузла, виявити наявні відхилення, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Перевірка виконується професійними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли виявлена несправність конкретного вузла треба здійснювати ремонт. Насамперед компетентні фахівці нашого автосервісу проведуть розбирання агрегатів, відразу ж очищаючи їх від забруднень та наявних абразивів. У процесі ремонту генератора Dacia, всі складові обробляються речовинами проти жиру, перевіряється їх поточний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить надійність агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, варто обробити мастильними матеріалами. Завдяки цьому усуваються такі проблеми у експлуатації:

  • підвищений нагрів компонентів;
  • небажані люфти;
  • підтікання пального або інших рідин;
  • надмірний шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт генератора Dacia – це сукупність заходів, що націлені на повернення повної працездатності автомобіля. Несправний агрегат ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна окремих елементів, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі буде доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, припустимо, здійснити процес підгонки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий вузол вельми дорогі, то робляться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі висококласні деталі від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту генератора Dacia. Самі затребувані автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Крім бездоганної якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми пропонуємо доступні ціни на них, адже довго співпрацюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на обслуговування, перевірку та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою майстерні за телефонами або онлайн на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як відбувається ремонт генератора Dacia та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top