Ремонт кондиціонера Dacia

Наша автомайстерня робить ремонт багатьох важливих механізмів сучасних транспортних засобів. Якщо вам потрібен якісний ремонт кондиціонера Dacia – ви звернулися за адресою.

Переваги нашого сервісу

Сьогодні число СТО досить велике. Але ремонт кондиціонера Dacia варто виконувати у тих, хто забезпечить бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив велику кількість хороших відгуків.

Наша СТО пропонує усе це, а окрім того має солідний досвід, намагається ставати краще.

До переконливих причин довірити ремонт кондиціонера Dacia нашій фірмі відноситься наступне:

Професійне устаткування та прилади для виконання ремонту та діагностичних робіт.
Кваліфіковані інженери з солідним досвідом ремонту важливих автомобільних вузлів, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники регулярно підвищують кваліфікацію, щоб покращувати наявні навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Dacia, причому як на вузли, так і на надані послуги. Наша майстерня відповідає за передані нам авто і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання тільки тих процесів, які потрібні та строго регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера Dacia у нашій автомайстерні?

Найчастіше поломки таких важливих вузлів автівки відразу даються взнаки. В експлуатації авто виникають різні відхилення, у тому числі сторонні звуки при їзді, труднощі з пуском силового агрегату, з’являється відповідна індикація на торпеді, тощо.

Краще всього уникати подібних крайнощів, виконуючи регламентні ТО. Такий підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність агрегатів транспортного засобу та подалі відстрочити ремонт кондиціонера Dacia.

Здійсненню власне ремонтних процедур на нашій СТО обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан вузла, знайти наявні проблеми, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка виконується професійними майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного агрегату треба виконувати ремонт. Спочатку досвідчені працівники нашої СТО проведуть розбирання комплектуючих, паралельно очищаючи їх від забруднень та різних абразивів. На початку ремонту кондиціонера Dacia, всі деталі обробляються речовинами проти жиру, оцінюється їх поточний технічний стан. Від уважності виконання такої підготовчої роботи безпосередньо залежить термін служби агрегату після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, потрібно обробити мастилом. В результаті цього виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів елементів;
  • небажані люфти;
  • підтікання палива або інших технічних рідин;
  • надмірний шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт кондиціонера Dacia – це група заходів, що спрямовані на повернення 100-процентної працездатності автомобіля. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна конкретних деталей, що відпрацювали своє. А в самих складних ситуаціях ремонт зводиться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо замінити елемент виходить дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, припустимо, здійснити процес підгонки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм дуже дорогі, то здійснюються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш сервіс використовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Dacia. Самі затребувані комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми пропонуємо доступні ціни на них, адже довго взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на обслуговування, перевірку та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми за телефонами або онлайн на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як здійснюється ремонт кондиціонера Dacia та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення поширених несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top