Ремонт стартера Dacia

Наша автомайстерня робить ремонтні роботи багатьох важливих механізмів сучасних автівок. Тому вам потрібен професійний ремонт стартера Dacia – зв’яжіться з нашими представниками.

Наші переваги

Зараз кількість автомобільних сервісів дуже велике. Проте, ремонт стартера Dacia варто виконувати у тих, хто гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив велику кількість хороших відгуків.

Наша компанія має усе це, а також має багатий досвід, прагне виконувати свою роботу ще краще.

До переконливих причин довірити ремонт стартера Dacia нашим фахівцям відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструментарій для здійснення діагностики та ремонту.
Компетентні майстри з багатим досвідом ремонту важливих автомобільних агрегатів, включаючи турбіни, стартери, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти систематично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати раніше придбані навички.
Особливий підхід до потреб клієнта і його автомобілю. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Dacia, причому як на вузли, так і на надані послуги. Наш автомобільний сервіс відповідає за передані нам авто і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання виключно тих робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт стартера Dacia у нашій майстерні?

У більшості випадків несправності таких важливих агрегатів автівки відразу даються взнаки. При використанні авто мають місце різного роду відхилення, включаючи сторонні звуки при їзді, труднощі з пуском двигуна, з’являється спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати подібного, виконуючи регламентні профілактичні роботи. Цей підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність вузлів автомобіля та подалі відстрочити ремонт стартера Dacia.

Реалізації власне ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан агрегату, знайти конкретні проблеми, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура проводиться компетентними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного агрегату необхідно виконувати ремонтні роботи. Спочатку кваліфіковані працівники нашого сервісу проведуть розбирання агрегатів, відразу ж очищаючи їх від бруду та наявних абразивів. На початку ремонту стартера Dacia, всі деталі обробляються знежирюючими речовинами, перевіряється їх поточний стан. Від ретельності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить робочий ресурс агрегату після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, треба обробити мастильними речовинами. В результаті цього виключаються наступні дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів деталей;
  • непотрібні проміжки;
  • витік пального або інших рідин;
  • надмірний шум в процесі роботи, тощо.

Сам по собі ремонт стартера Dacia – це комплекс операцій, які націлені на відновлення 100-процентної працездатності автомобіля. Несправний агрегат ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна окремих деталей, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні операції під час ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна деталі буде доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, наприклад, провести процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий агрегат досить дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наша СТО застосовує в роботі якісні деталі від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту стартера Dacia. Найбільш затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім бездоганної якості окремих деталей та цілих вузлів ми гарантуємо доступні ціни на них, адже довго взаємодіємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з представниками нашою компанії за телефонами або через форму на сайті. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт стартера Dacia та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення популярних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Перевірка стартера на стендіБезкоштовно **
Перевірка стартера легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка стартера вантажних автомобілів та спецтехніки70 грн.
Ремонт стартера легкового транспорту (до 2.9 kW)250* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту (от 2.9 kW до 4.0 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 4.0 kW до 6.5 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 6.5 kW)450* грн.
Заміна щіток (тільки ремонт щіткового вузла або статора)100* грн.
Заміна втягує реле стартераот 80 грн.
Ремонт втягує реле стартера (заміна контактів, без перемотування)/td>200* грн.
Scroll to top