Ремонт генератора Daewoo

Наш автомобільний сервіс виконує ремонтні роботи різних важливих механізмів сучасних авто. Якщо вам потрібен професійний ремонт генератора Daewoo – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Наші переваги

Сьогодні число автомобільних сервісів дуже велике. Але ремонт генератора Daewoo варто робити у тих майстрів, хто гарантує бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу позитивних відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а також має чималий досвід, прагне підвищувати якість роботи.

До основних причин доручити ремонт генератора Daewoo нашій компанії відноситься наступне:

Висококласне устаткування та прилади для здійснення діагностики та ремонту.
Кваліфіковані ремонтники з багатим досвідом ремонту важливих автомобільних вузлів, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти систематично проходять додаткове навчання, щоб покращувати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до запитів клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт генератора Daewoo, причому як на вузли, так і на надані послуги. Наш сервіс несе відповідальність за передані нам транспортні засоби і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення виключно тих процесів, які вимагаються та строго регламентовані.

Як виконується ремонт генератора Daewoo у нашій компанії?

Як правило, збої в роботі таких важливих компонентів автомобіля швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різного роду відхилення, у тому числі сторонні звуки при їзді, складнощі з запуском двигуна, з’являється відповідна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати подібного, проводячи своєчасні процедури обслуговування. Цей підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність механізмів автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт генератора Daewoo.

Проведенню самих ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан компонента, виявити конкретні проблеми, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка здійснюється компетентними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного вузла треба робити ремонтні роботи. Насамперед кваліфіковані майстри нашого автосервісу проведуть розбирання комплектуючих, відразу ж очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивних відкладень. На початку ремонту генератора Daewoo, всі компоненти обробляються речовинами проти жиру, оцінюється їх загальний стан. Від ретельності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить надійність агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, треба обробити мастилом. За рахунок цього усуваються наступні проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • непотрібні люфти;
  • підтікання пального або інших технічних рідин;
  • надмірний шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт генератора Daewoo – це комплекс заходів, що націлені на відновлення 100-процентної працездатності автомобіля. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо таке можливо: виконується заміна конкретних елементів, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні операції при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити деталь виходить дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, наприклад, здійснити процес підгонки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий агрегат вельми дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі якісні запчастини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту генератора Daewoo. Самі ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Крім бездоганної якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми пропонуємо привабливі ціни на них, адже довгий час співпрацюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Для запису на сервіс, перевірку та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою компанії за телефонами або через сайт. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт генератора Daewoo та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення поширених несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top