Ремонт стартера Daewoo

Наша СТО робить ремонтні роботи багатьох ключових вузлів сучасних автомобілів. Якщо вам необхідно зробити якісний ремонт стартера Daewoo – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Наші переваги

Нині число автомайстерень досить велике. Проте, ремонт стартера Daewoo необхідно робити в тому сервісі, який забезпечить відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу хороших відгуків.

Наша СТО пропонує усе це, а крім того має багатий досвід, прагне підвищувати якість роботи.

До ключових причин довірити ремонт стартера Daewoo нашій фірмі відноситься наступне:

Висококласне устаткування та прилади для виконання діагностики та ремонту.
Кваліфіковані майстри з багатим досвідом ремонту ключових вузлів автомобіля, включаючи турбіни, стартери, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти регулярно відвідують профільне навчання, щоб покращувати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Daewoo, причому як на запчастини, так і на роботу. Наш сервіс відповідає за надані в ремонт авто і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення тільки тих ремонтних робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як робиться ремонт стартера Daewoo у нашій компанії?

У більшості випадків збої в роботі таких відповідальних компонентів автівки швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різного роду відхилення, включаючи сторонні стуки при їзді, проблеми з запуском мотору, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати такого, виконуючи своєчасні перевірки. Цей підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність комплектуючих транспортного засобу та по максимуму відстрочити ремонт стартера Daewoo.

Виконанню самих ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан вузла, визначити конкретні дефекти, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика виконується досвідченими майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного вузла можна робити ремонтні роботи. Насамперед кваліфіковані майстри нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання агрегатів, паралельно очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивів. На початку ремонту стартера Daewoo, всі деталі обробляються речовинами проти жиру, оцінюється їх поточний стан. Від точності виконання такої підготовчої роботи прямо залежить надійність агрегату після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, варто обробити мастилом. За рахунок цього усуваються такі проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів деталей;
  • небажані люфти;
  • витік пального або інших автомобільних рідин;
  • сторонній шум при роботі, тощо.

Сам по собі ремонт стартера Daewoo – це комплекс операцій, які спрямовані на забезпечення повноцінної працездатності авто. Проблемний вузол ремонтується, якщо таке можливо: виконується заміна конкретних елементів, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити деталь буде дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, припустимо, провести процес дефектовки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий вузол дуже дорогі, то робляться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі висококласні деталі від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту стартера Daewoo. Самі ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Крім бездоганної якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми гарантуємо демократичні ціни на них, оскільки довгий час взаємодіємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на сервіс, діагностику та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з представниками нашою фірми в телефонному режимі або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт стартера Daewoo та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Перевірка стартера на стендіБезкоштовно **
Перевірка стартера легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка стартера вантажних автомобілів та спецтехніки70 грн.
Ремонт стартера легкового транспорту (до 2.9 kW)250* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту (от 2.9 kW до 4.0 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 4.0 kW до 6.5 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 6.5 kW)450* грн.
Заміна щіток (тільки ремонт щіткового вузла або статора)100* грн.
Заміна втягує реле стартераот 80 грн.
Ремонт втягує реле стартера (заміна контактів, без перемотування)/td>200* грн.
Scroll to top