Ремонт кондиціонера Daewoo

Наша автомайстерня здійснює ремонт багатьох ключових механізмів сучасних автівок. Тому вам необхідно зробити якісний ремонт кондиціонера Daewoo – ви звернулися за адресою.

Чому краще вибрати нас?

Нині число автосервісів доволі велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Daewoo треба виконувати в тому сервісі, який гарантує відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив велику кількість добрих відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а також має чималий досвід, намагається виконувати свою роботу краще.

До основних причин делегувати ремонт кондиціонера Daewoo нам відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструмент для проведення діагностики та ремонту.
Компетентні ремонтники з солідним досвідом ремонту ключових автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Daewoo, причому як на вузли, так і на виконані роботи. Наш сервіс несе відповідальність за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання тільки тих робіт, які необхідні та строго регламентовані.

Як виконується ремонт кондиціонера Daewoo у нашій автомайстерні?

Найчастіше збої в роботі таких відповідальних вузлів автомобіля відразу даються взнаки. При використанні авто виникають різного роду відхилення, у тому числі сторонні звуки при їзді, проблеми з пуском мотору, з’являється відповідна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі варто не допускати такого, проводячи регламентні профілактичні роботи. Цей підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність механізмів автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Daewoo.

Проведенню власне ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан компонента, визначити конкретні проблеми, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура проводиться професійними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного вузла можна проводити ремонт. Спершу кваліфіковані фахівці нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання агрегатів, відразу ж очищаючи їх від пилу та наявних абразивів. На старті ремонту кондиціонера Daewoo, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, перевіряється їх загальний технічний стан. Від ретельності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить робочий ресурс вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, варто обробити мастилом. Завдяки цьому усуваються наступні складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів деталей;
  • небажані проміжки;
  • протікання пального або інших рідин;
  • невластивий шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Daewoo – це сукупність заходів, які націлені на відновлення повної працездатності авто. Несправний вузол ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна деяких комплектуючих, що зносилися. А в самих серйозних випадках ремонт зводиться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні операції при ремонті обумовлюються логікою. Так, якщо замінити деталь буде доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, припустимо, здійснити процес очищення та промивання, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий агрегат вельми дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наша СТО застосовує в роботі якісні деталі від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту кондиціонера Daewoo. Найбільш ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми пропонуємо привабливі ціни на них, бо тривалий період працюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на сервіс, огляд та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою компанії в телефонному режимі або онлайн на сайті. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт кондиціонера Daewoo та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення основних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top