Ремонт генератора DAF

Наша СТО робить ремонт багатьох ключових механізмів сучасних транспортних засобів. Тому вам потрібен якісний ремонт генератора DAF – ви звернулися за адресою.

Чому варто вибрати нас?

Нині кількість автомайстерень доволі велике. Але ремонт генератора DAF слід робити у тих, хто забезпечить еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу позитивних відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а крім того має багатий досвід, намагається виконувати свої обов’язки ще краще.

До головних причин довірити ремонт генератора DAF нашим майстрам відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструмент для проведення діагностичних та ремонтних робіт.
Компетентні ремонтники з багатим досвідом ремонту ключових автомобільних агрегатів, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично відвідують профільне навчання, щоб покращувати раніше придбані навички.
Особливий підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора DAF, причому як на деталі, так і на надані послуги. Наш сервіс відповідає за надані в ремонт автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання тільки тих процесів, які необхідні та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт генератора DAF у нашій компанії?

У більшості випадків збої в роботі таких важливих агрегатів транспортного засобу відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різного роду відхилення, включаючи сторонні звуки при русі, труднощі з пуском двигуна, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно не допускати такого, виконуючи рекомендовані процедури обслуговування. Такий підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність вузлів авто та максимально відстрочити ремонт генератора DAF.

Виконанню власне ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан агрегату, виявити конкретні дефекти, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється досвідченими майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена несправність конкретного агрегату треба робити ремонт. Спершу досвідчені фахівці нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від пилу та будь-яких абразивних відкладень. На старті ремонту генератора DAF, всі деталі знежирюються, аналізується їх поточний стан. Від ретельності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить надійність агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, слід обробити мастильними речовинами. Завдяки цьому усуваються наступні проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • непотрібні проміжки;
  • витік пального або інших технічних рідин;
  • невластивий шум в процесі роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт генератора DAF – це набір дій, що націлені на відновлення 100-процентної працездатності автівки. Несправний вузол ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна конкретних елементів, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних випадках ремонт зводиться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі виходить доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, наприклад, здійснити процес дефектовки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий агрегат дуже дорогі, то здійснюються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі висококласні деталі від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту генератора DAF. Самі ходові комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім бездоганної якості окремих деталей та цілих вузлів ми гарантуємо демократичні ціни на них, оскільки тривалий період взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на сервіс, огляд та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою СТО за телефонами або через форму на сайті. Співробітники проведуть консультацію, як відбувається ремонт генератора DAF та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення популярних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Ремонт ротора генератор (от 125 А)1150 грн.
Ремонт статора генератора (до 80 А)800 грн.
Ремонт статора генератора (от 80 А до 125 А)950 грн.
Ремонт статора генератора (от 130 А)от 950 грн.
Ремонт статора для вантажних автомобілів і спецтехнікиот 1000 грн.
Ремонт діодного моста генератора300 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка генератора на автомобіліот 50** грн.
Зняття з автомобіля генератораот 200 грн.
Зняття з автомобіля генератора c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top