Ремонт стартера DAF

Наш автомобільний сервіс проводить ремонт багатьох ключових механізмів сучасних автомобілів. Тому вам потрібен якісний ремонт стартера DAF – обирайте наші послуги.

Наші переваги

Нині число автомобільних сервісів дуже велике. Проте, ремонт стартера DAF необхідно робити у тих майстрів, хто забезпечить бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив багато хороших відгуків.

Наша СТО пропонує усе це, а окрім того має солідний досвід, прагне ставати краще.

До основних причин доручити ремонт стартера DAF нашій фірмі відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструмент для виконання діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані майстри з багатим досвідом ремонту ключових агрегатів авто, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші фахівці періодично підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати свої навички.
Гнучкий підхід до запитів клієнта і його автівки. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера DAF, причому як на деталі, так і на роботу. Наш сервіс відповідає за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та виконання тільки тих процесів, які потрібні та строго регламентовані.

Як виконується ремонт стартера DAF у нашій компанії?

Як правило, збої в роботі таких відповідальних агрегатів транспортного засобу відразу даються взнаки. В експлуатації авто мають місце різного роду відхилення, у тому числі сторонні звуки при їзді, труднощі з запуском двигуна, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно не допускати такого, виконуючи регламентні перевірки. Такий підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність комплектуючих транспортного засобу та по максимуму відстрочити ремонт стартера DAF.

Реалізації безпосередньо ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан агрегату, визначити наявні проблеми, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється компетентними майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного агрегату можна проводити ремонт. Насамперед досвідчені майстри нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання вузлів, паралельно очищаючи їх від пилу та різних абразивів. У процесі ремонту стартера DAF, всі складові знежирюються, оцінюється їх поточний стан. Від точності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить робочий ресурс вузла після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, треба обробити мастильними речовинами. Завдяки цьому усуваються наступні складнощі у експлуатації:

  • сильний нагрів компонентів;
  • непотрібні проміжки;
  • витік пального або інших автомобільних рідин;
  • нехарактерний шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт стартера DAF – це набір дій, які націлені на повернення повної працездатності автомобіля. Проблемний агрегат ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна окремих комплектуючих, що відпрацювали своє. А в найбільш складних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи при ремонті обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі буде дешевше за ціною та набагато оперативніше, ніж, наприклад, провести процес дефектовки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий агрегат досить дорогі, то проводяться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня використовує в роботі висококласні запчастини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту стартера DAF. Найбільш ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім високої якості окремих деталей та цілих агрегатів ми гарантуємо привабливі ціни на них, адже довгий час взаємодіємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на обслуговування, перевірку та ремонт свого авто, зв’яжіться з представниками нашою майстерні за телефонами або через сайт. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт стартера DAF та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top