Ремонт кондиціонера DAF

Наша СТО робить ремонтні роботи багатьох важливих агрегатів сучасних авто. Тому вам необхідно зробити професійний ремонт кондиціонера DAF – зв’яжіться з нашими представниками.

Переваги нашої компанії

Зараз чисельність автосервісів доволі велике. Проте, ремонт кондиціонера DAF варто виконувати у тих майстрів, хто гарантує еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наша СТО має усе це, а крім того має чималий досвід, намагається виконувати свою роботу ще краще.

До основних причин доручити ремонт кондиціонера DAF нашим майстрам відноситься наступне:

Висококласне устаткування та прилади для виконання діагностики та ремонтних робіт.
Тямущі інженери з солідним досвідом ремонту важливих агрегатів авто, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники регулярно відвідують профільне навчання, щоб покращувати свої навички.
Гнучкий підхід до запитів клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера DAF, причому як на вузли, так і на надані послуги. Наш автомобільний сервіс відповідає за передані нам автівки і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення тільки тих ремонтних робіт, які необхідні та строго регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера DAF у нашій фірмі?

У більшості випадків несправності таких відповідальних агрегатів транспортного засобу швидко даються взнаки. В експлуатації авто виникають різноманітні відхилення, у тому числі шуми при їзді, труднощі з запуском двигуна, з’являється спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

Краще всього уникати таких крайнощів, проводячи рекомендовані процедури обслуговування. Такий підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність комплектуючих транспортного засобу та подалі відстрочити ремонт кондиціонера DAF.

Реалізації безпосередньо ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан агрегату, визначити конкретні відхилення, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура виконується компетентними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного агрегату необхідно здійснювати ремонтні роботи. Насамперед компетентні працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від пилу та різних абразивів. На початку ремонту кондиціонера DAF, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх поточний стан. Від точності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить термін служби агрегату після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, варто обробити мастильними матеріалами. Завдяки цьому виключаються такі проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів деталей;
  • непотрібні люфти;
  • підтікання пального або інших рідин;
  • нехарактерний шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера DAF – це група дій, що спрямовані на відновлення повноцінної працездатності автівки. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна окремих деталей, що зносилися. А в самих складних ситуаціях ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна елементу буде доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, приміром здійснити процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий вузол дуже дорогі, то робляться саме відновні роботи, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера DAF. Самі ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім відмінної якості окремих деталей та цілих вузлів ми пропонуємо вигідні ціни на них, оскільки тривалий період працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на обслуговування, огляд та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою компанії в телефонному режимі або через форму на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як відбувається ремонт кондиціонера DAF та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення типових несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top