Ремонт генератора DS

Наш автомобільний сервіс виконує ремонтні роботи багатьох ключових компонентів сучасних автомобілів. Тому вам необхідно зробити якісний ремонт генератора DS – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Переваги нашого сервісу

Нині число автосервісів досить велике. У будь-якому випадку ремонт генератора DS варто виконувати у тих, хто забезпечить бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а окрім того має солідний досвід, прагне виконувати свою роботу краще.

До головних причин довірити ремонт генератора DS нашим майстрам відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструментарій для здійснення діагностики та ремонту.
Тямущі майстри з багатим досвідом ремонту ключових агрегатів автівок, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти систематично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Гнучкий підхід до кожного клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора DS, причому як на деталі, так і на надані послуги. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за передані нам транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих робіт, які вимагаються та строго регламентовані.

Як виконується ремонт генератора DS у нашій фірмі?

У більшості випадків несправності таких важливих компонентів автівки швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різні відхилення, у тому числі шуми при русі, труднощі з запуском силового агрегату, з’являється відповідна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно уникати подібних крайнощів, проводячи регламентні ТО. Цей підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність механізмів авто та подалі відстрочити ремонт генератора DS.

Здійсненню безпосередньо ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан компонента, виявити наявні дефекти, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Перевірка виконується досвідченими майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного вузла можна проводити ремонтні роботи. Спочатку компетентні працівники нашого автосервісу проведуть розбирання вузлів, паралельно очищаючи їх від бруду та наявних абразивних відкладень. На старті ремонту генератора DS, всі компоненти знежирюються, перевіряється їх поточний стан. Від уважності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить робочий ресурс вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, треба обробити мастильними матеріалами. В результаті цього усуваються такі дефекти у експлуатації:

  • підвищений нагрів елементів;
  • непотрібні люфти;
  • витік пального або інших рідин;
  • сторонній шум при роботі, тощо.

Власне ремонт генератора DS – це комплекс операцій, що спрямовані на відновлення 100-процентної працездатності автомобіля. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна конкретних деталей, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних випадках ремонт зводиться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо замінити деталь буде дешевше за ціною та набагато оперативніше, ніж, припустимо, провести процес очищення та промивання, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий механізм вельми дорогі, то виконуються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі висококласні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту генератора DS. Самі ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми гарантуємо привабливі ціни на них, бо тривалий період співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми за телефонами або через форму на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як відбувається ремонт генератора DS та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top