Ремонт кондиціонера DS

Наш сервіс проводить ремонтні роботи багатьох ключових агрегатів сучасних транспортних засобів. Якщо вам треба зробити якісний ремонт кондиціонера DS – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому потрібно вибрати нас?

Сьогодні кількість автосервісів доволі велике. Проте, ремонт кондиціонера DS варто робити в тому сервісі, який гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив багато хороших відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а окрім того має солідний досвід, прагне удосконалюватися.

До головних причин довірити ремонт кондиціонера DS нашій фірмі відноситься наступне:

Професійне устаткування та інструментарій для виконання діагностичних та ремонтних робіт.
Компетентні майстри з солідним досвідом ремонту ключових агрегатів автівок, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти періодично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати свої навички.
Індивідуальний підхід до запитів клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера DS, причому як на запчастини, так і на надані послуги. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за надані в ремонт автівки і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та виконання тільки тих процесів, які потрібні та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера DS у нашій автомайстерні?

Зазвичай збої в роботі таких відповідальних агрегатів автівки швидко даються взнаки. При використанні авто мають місце різного роду відхилення, включаючи шуми при їзді, проблеми з запуском силового агрегату, виникає спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Доцільно уникати таких крайнощів, виконуючи рекомендовані перевірки. Такий підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність комплектуючих авто та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера DS.

Проведенню самих ремонтних процедур в нашому автосервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан компонента, виявити наявні дефекти, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика виконується досвідченими майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного агрегату можна здійснювати ремонтні роботи. Насамперед компетентні працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від забруднень та різних абразивних речовин. У процесі ремонту кондиціонера DS, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх поточний стан. Від точності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить термін служби агрегату після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, варто обробити мастилом. Завдяки цьому усуваються такі дефекти у експлуатації:

  • підвищений нагрів елементів;
  • непотрібні люфти;
  • підтікання пального або інших автомобільних рідин;
  • невластивий шум в ході роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера DS – це набір операцій, які націлені на забезпечення повної працездатності автомобіля. Несправний агрегат ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна конкретних деталей, що зносилися. А в найбільш серйозних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі буде доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, припустимо, здійснити процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий вузол вельми дорогі, то робляться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс застосовує в роботі висококласні запасні частини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту кондиціонера DS. Самі ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім відмінної якості окремих запчастин та цілих вузлів ми гарантуємо привабливі ціни на них, бо довго взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них оптом.

Для запису на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою майстерні за телефонами або через форму на сайті. Співробітники проконсультують вас, як виконується ремонт кондиціонера DS та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top