Ремонт стартера DS

Наша автомайстерня робить ремонт різних ключових компонентів сучасних транспортних засобів. Тому вам потрібен якісний ремонт стартера DS – ви звернулися за адресою.

Чому краще вибрати нас?

Нині число автосервісів досить велике. Проте, ремонт стартера DS варто виконувати в тому сервісі, який гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив багато позитивних відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а також має солідний досвід, прагне виконувати свою роботу краще.

До головних причин довірити ремонт стартера DS нашій компанії відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструмент для виконання діагностики та ремонтних робіт.
Компетентні ремонтники з великим досвідом ремонту ключових агрегатів авто, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші співробітники регулярно підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати наявні навички.
Гнучкий підхід до запитів клієнта і його автомобілю. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера DS, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення виключно тих ремонтних робіт, які потрібні та чітко регламентовані.

Як виконується ремонт стартера DS у нашій автомайстерні?

Найчастіше поломки таких відповідальних агрегатів автомобіля відразу даються взнаки. В експлуатації авто з’являються різноманітні відхилення, включаючи шуми при їзді, проблеми з пуском мотору, виникає відповідна індикація на приладовій панелі, тощо.

В ідеалі варто уникати таких крайнощів, проводячи регламентні профілактичні роботи. Такий підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність агрегатів автівки та по максимуму відстрочити ремонт стартера DS.

Проведенню безпосередньо ремонтних робіт в нашій автомайстерні обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан компонента, визначити конкретні проблеми, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка проводиться досвідченими майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного вузла можна здійснювати ремонт. Насамперед компетентні майстри нашого сервісу проведуть розбирання агрегатів, паралельно очищаючи їх від пилу та наявних абразивів. У процесі ремонту стартера DS, всі компоненти обробляються речовинами проти жиру, перевіряється їх загальний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить довговічність агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, потрібно обробити мастильними матеріалами. Завдяки цьому виключаються такі дефекти у експлуатації:

  • сильний нагрів компонентів;
  • непотрібні люфти;
  • підтікання палива або інших рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт стартера DS – це набір дій, що націлені на забезпечення повноцінної працездатності авто. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна конкретних деталей, що відпрацювали своє. А в найбільш складних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна елементу виходить доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, припустимо, здійснити процес дефектовки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий агрегат вельми дорогі, то здійснюються саме відновні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня застосовує в роботі якісні деталі від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту стартера DS. Самі ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Крім відмінної якості окремих деталей та цілих вузлів ми пропонуємо вигідні ціни на них, бо тривалий період співпрацюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на сервіс, перевірку та ремонт свого авто, зв’яжіться з представниками нашою фірми в телефонному режимі або через форму на сайті. Співробітники проведуть консультацію, як здійснюється ремонт стартера DS та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top